Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Užvaldęs Teisingumo ministeriją bakalauro lygis, pirma priima sprendimus, paskui keičia įstatymus... nu ir lygis
Koks tikslas po Lietuvą paskleisti kalin
Koks tikslas po Lietuvą paskleisti kalin
Ko siekiame pildydami visus Norvegų norus dėl kalinių geresnio gyvenimo po kalėjimo? Kodėl niekam nerūpi tie vargšai žmonės, kurie niekada nebuvo teisti? Kurie nenusikalto, nežudė, neprievartavo nei vaikų, nei suaugusių, nevogė, o ramiai gyveno ir vaikučius augino. Kuo siekia Kalėjimų tarnyba? Pastatų tuščių pilna, bet, vis tiek, daroma viskas, kad įgyvendinti nesveiką politiką. Tai viešas Domeikavos bendruomenės genocidas.
Noriu gyventi saugiai
-Kiek kadencijos liko Dobrai?
- Beveik metai.
- Kiek kadencijos likos kalėjimų vadui?
- Pusmetis?
- Kodėl neatiduoda pastato ir neatsisako šios vietos?
- Atkatai jau išleisti :(
Idomu kiek ministre isidejo sau i kišene uz tokio projekto iškišima, kad taip uoliai gina.
slykati boba, buldozeris konkretus
Pasityčiojimas iš Lietuvos valstybės valdymo tokio išsilavinimo ir kompetencijos ministrė,kuri išsikėlusi virš ministerijos LGBTQ vėliavą sau pratupėjo jau kelis metus,Nieko nenuveikė ,tik pavadinimus pakeitė ir sau w gavo,Kokai nesąmonė sklaidyti po rajonus,kai daugiausia nusikaltimų yra ten kur daugiausia gyventojų.Tai Vilniuje jau gali ir prie ministerijos steigti ,kartu ir suoliukus bei perėjas su vaivorykšte pastatyti.Nes toks liguistas noras kuo toliau nuo sostinės,kur visos teisėsaugos ir kalinių priežiūros institucijos prieštarauja lygioms teisėms,Kodėl visos ministerijos turi būti tik Vilniuje o jau pusiaukelės namai tai jauuper visą Lietuva ir net kaimuose?
Tlusta SWYNIA...
Tartis su gyventojais reikia pries statant tokius namus kaliniams , o ne dabar . Tinginyste ir issisukinejimas?
Gal Teisingumo ministeriją perkeliam į Panevėžį, kad ministrė būtų kuo arčiau tos vietos, į kurią bus nusiųsta gyventi. Kaip sakoma, neišsižadėk ubago lazdos, terbos ir tiurmos...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų