Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Viena tokia trenerė, žymi smaukytoja, feisbuke moteriškes į kažkokias stovyklas Seišeluose vis kviečia, gal išvyko.
@Jo tu ko nevyksti ?nemegsti...
@a Mėgstu, bet orai atvėso, susitraukė, nebesugraibo
Nedėkingas psichologo darbas,- turi išklausyti ir padėti kitiems, turintiems įvairių emocinių problemų, bet kaip visada tikriausiai neturi nieko, kas išklausytų ir padėtų jai pačiai.
@Me turi savo kolegas psichologus, kursiokus, grupiokus ir reikalui esant kreipiasi vieni į kitus, nes nemato tame nieko gėdingo ar blogo.
@psichologai Nesupratote, ką norėjau pasakyti- kalba ne apie pasiruošusius padėti kolegas ar supervizorius, o apie gyvenimą emociniame vakuume - kai artimųjų, giminių, šeimos, draugų, kaimynų rate nėra tikro palaikymo, rūpesčio, domėjimosi artimo žmogaus išgyvenimais, sunkumais, vienišumo problemą. Psichologai viso to negali suteikti ar kompensuoti.
@Me Palaukite.... Bandote pasakyti, kad psichologai ir psichiatrai vieni kitiems padėti negali?... Tada kaip jie sugeba padėti paprastiems žmonėms, kurie dažnai problemų turi nepalyginamai daugiau nei jie?... Galiu atsakyti - CHEMIJA!!!.. kuri pasaulį padaro "truputį kitokį". Medikams nieko ir daryti nereikia. Žmogui problemos? - ŠE TAU VAISTŲ... Vis tiek jautiesi blogai? - ŠE DAR VAISTŲ. Taip ir dirba Lietuvos psichiatrai. Psichologai? - Netikiu, kad jie su psichiatrais nesidalina informacija. Galbūt patys net vaistus žmonėms rašyti gali.
Lapkr 1-oji 36 metai t.y. jau net ir pagal dabartinius laikus senmergė be šeimos ir vaikų . Apvažiavo kapines ir greičiausiai nusižūdė . Pažiūrėkite jos FB sieną ten labai panašu į tai . Na aišku dar yra tikimybė, kad užgėrė kur, nes vienišiai dažnai būna slapti alkoholikai ir net giminės apie tai dažnai nežino
@elementaru Ar žinai, kad esi elementarus išgama.
@Milda ką tur irgi vieniša neturinti šeimos ? Tu irgi žiūrėdama į drauges pradedi suprasti, kad tuoj niekam tavęs nereikės ?
tu baik blūdyt,kokia mamka išperėjo?
tu baik blūdyt,kokia mamka išperėjo?
@elementrau koks čia durnius išlindęs,matyti,kad niekam nereikalingas,žiūrėdamas į draugus.
@Milda O tu nuopeza
O kodel jus taip ir kas tas ižgama
O kodel jus taip ir kas tas ižgama
@Milda O kodėl jus taip ir kas tas ižgama
@elementaru na tu ir bjaurybe
@elementaru Nepilnaproti. Moterys butent del vyru degradiskumo nenori i juos ziureti net. Dauguma prasigere, narkomanai, smurtautojai, vatnikai ir kitokio lygio isgamos. Kam moterims tokie ubliudkai. Daznai moterys issiskyrusios i vyrus net ziuret nebenori. Slykstus lebaujantis parazitai daznai diedai buna.
@Neringa Ne visi vyrai tokie. Aš pats išsiskyręs. Turiu gerą darbą, daug sportuoju, keliauju. Teatras, kinas ir tt. Butas geras. Ir ką dabar daryt ? Jau 55 metai ar dar bereikia kokių santykių ? Fiziologija(seksas) pilnas internetas pažinčių - trumpam. O pasižiūriu į moterys - normalios vedusios, šeimose. O kur vienišos, tik ir žiūri ,kaip "nugręžti" vyrą.
Taip ,kad Neringa visi mes iš to paties molio .
@issiskyrusios i vyrus Gal dar patikėtum kažkuo?
@issiskyrusios i vyrus Tu esi išimtis , vienas iš tūkstančio. O šiaip, nereikia taip savęs aukštint, ir viskas bus ok. Moterys žino ką sako.
@issiskyrusios i vyrus Pažiūri , normalios vedusios , šeimose. Lyg koks Dievas, visas apžiūri ir nusprendi . Taip? O nenormalios, ne šeimose? Ar visos šeimos normalios??? Ar viskas yra tai, ką matai? Visi mėgsta vaidint labai normalius ir gerus šeimose ! Kokią teisę turi spręst apie visus?
@elementaru tu kažkaip jau įtartinas galimai tampi,taip pareiškęs,visažini.Turėtų tavim pasidomėti.
@berašti,ar prisidirbai? Milicija , miliciją auuu
@elementaru Kai neturi nieko gero pasakyti apie save,tada blogai pradedi kalbėti apie kitus.(Žodžiai ne mano)
@Šiaip tai elementaru žodžiuose yra daug teisybės, kad ir karčios. Ko čia visi užsipuolėt?
@elementaru Turbut esi isgama seksistas,tikiuosi tavo seimos moterys isdves.
@elementaru Kad tu nusprogtum ,prakeiktas išgama
@Lina ką save atpažinai ? :) Oi kiek "stiprių ir nepriklausomų" moterų dabar vakare laka savo virtuvėse ir dažnai pagalvoja apie savo nenusisekusį gyvenimą :)
@elementaru Kad tu elementarus(-i) atsilypėlis (-ė) su tokiu atsilupusiu mąstymu. TIESIOG PRIMITYVAS (-Ė)
@elementaru Čia papezėjai ir neliko, nu glušena konkrečiai.
@elementaru Tikriausiai kažkas iš moterų tamstą yra nuskriaudęs , ar kaip kitaip pakenkęs, kad šitaip smerki / niekini ir nuvertini tiesiog vyro neturinčias. O turėtų būti tiesiog vienodai. Ir joms toms tavo senmergėms NETGi jau pagal šių laikų standartus ( ? ) , turi rūpėti tik joms šitas statusas. Kadangi pats esi š tai kitus tepi savo š.
o gal kolegos psichiatrai pametė vaistukų, nuo kurių žmonės žudosi...
@??? Kai prie Netflix gali prisijungti visokie pienburniai...
@Ot laikai atėjo... eik na
@??? taip, nuo psichotropinių vaistų ne vienas nušoko nuo tilto
@psichiatrų ausys be tai jau ne..nei vienas!tai ten ir eina kai blogai..o tu taip nedaryk ,galvok kitaip pozityviai ir bla bla ,nepadeda!
@o Viskas praeina. Ir tai praeis.
Kas baisiausiai būna, kad dingimuose būna susiją patys artimiausi žmonės.
Tokių istorijų ne viena.
Čia gal kitas atvejis reikia tikėtis.
@Agaa Tiesa. Artimieji nebūtinai tiesiogiai būna susiję su dingimu, bet dažnai nelinkę pastebėti ar išgirsti pavojaus signalų, jei žmogui blogai- ignoruoja tokią informaciją, nukreipia dėmesį, neigia problemą sakydami, kad "viskas bus gerai", itin sunkiom akimirkom palieka artimą žmogų vieną.
@Agaa Labai grazi moteris
@Labai Mergina...
brolio pasakojimas,ir apie tą banką,duomenis,pinigus,kažkaip keistai ,na tikėkimės geriausio.
@toks nerišlus Kiek pats rišliai pasakotum, kai būtum išsigandęs, nežinioje ir galvoje tik kaip greičiau surasti sesę?
@Įdomu... eik na...
Dingo kūšplaukiai, tai net savanorius, televiziją, žiniasklaidą sukėlė. Dingsta suaugusi moteris, kodėl nieko nedaryta visą savaitę, kol brolis nesikreipė? Baltus balionus išpirko! Nustokit aukštinti tuos narkomaninius mamyčių(tėvų nerasta) sauskelninius!
@Op Konkretus ligonis...niekas tau nebepadės...
@Esi... cia ruskiu g.andonai liejas per krastus..
@Op Eik na.....
Gaila moters.
pisasi kur niekam neidomu
@gal urode degrade.
@gal Galima pasakyti, kad kelnikėse pas pienių tik skūrikės ir galvoj tik utėlikės.
@gal Pritariu, šiais laikais meilė būna visokia! Ką, jinai ne moteris? Atsipalaidavo manau,nebūtina juk visiems žinot, kas, kur...Darbas nelengvas juk!
@gal visai kaip tu ?!
Baisiausia kai palieka artimus nežinioje.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų