Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Čia nuotraukoje beždžionė?
vienam tokiam anglui (K-pop gerbėjas) susisuko, kad jis korėjietis, pasidarė plastinę operaciją, kaip priklauso susisiaurino akis, bet korėjietiškai išmokt smegenėlių jau neužteko, transformacija tuo ir baigėsi :)
Matyt ligoninese pristigo vietu
Matyt ligoninese pristigo vietu
Na visais laikais buvo nepilnaprociu, juk psicholigonese niekad netruksta tokiu ligoniu, tik gaila kad jiems leidziama darkytis normaliu zmoniu visuomeneje ir zaloti vaiku samone...
Kiek daug naujų žodžių
Kiek daug naujų žodžių
Siūlau dar vieną naują: nebybiarinė lytis
Žmonės ieško savęs,savo vietos po Saule,nori būti sėkmingi,laimingi.Juk dabar jaunam žmogui keliami aukšti standartai.Iš tų,kurie pasikeičia lytį,po to virš 60 nuošimčių norėtų viską atstatyti,kaip buvo iki operacijos,nes netapo laimingesni.Problemos neišsprendžia lyties keitimas.Viskas sudėtingiau ir giliau.
O ko jis toks susikuprojes?Ir uzpakali atstates?Bene padare ji kas pries pat koncerta?
@3 Užneša i viena mūsu garbėtroška
Juokinga, jie savęs nepriskiria. Tai galim jiems padėti ir pasakyti: tu esi bičas.
Biseksualai yra neapsisprendę hopmoseksualai, jeigu ką.
Lieka neaišku, kaip su tokiais žemais Lietuvos žiuri narių vertinimais Šveicarijos atstovas gavo 12 balų nuo Lietuvos. Nuo Ukrainos. Matyt buvo užsibrėžtas tikslas, kad į pirmą vietą būtų ištemptas nebinarinis. Tada yra pretekstas rengti tokias laidas, Simonko turi ką į ataskaitą įsirašyti, galima sėkmingiau jaunuomenės tarpe skleisti deviantinius elgesio modelius.
Atsiras pusgalviu kopijuojanciu sita sijonuota pusdurni..
daugeja pe diku, kuriems ne vieta sioje kataliku salyje.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų