Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
vėl matuką leidžia į ekraną. ...
''Sisteminiai žurnalistai eina kartu su okupantais.
Žiauru.
Jie - jauni, ciniški, drąsūs, aktyvūs, įžūlūs, agresyvūs, išsigimę, juos nesunku nusamdyti, tuo grįsta jų karjera, pelnai ir gyvenimo sėkmė.
Per rinkimus Šimonytę apsupę gyvu žiedu jie saugo taip, kaip saugojo dronai, apsauga ir tarnybiniai šunys "vaivorykštinį" suolelį ir "gležną" LGBT jaunimėlį.
Juk jie silpnučiai - dar kas nuskriausti gali.
Kaip mišių aukos jie laukia Šimonytės pergalės rinkimuose ir Pride parado, kurio priekyje pažadėjo žygiuoti Šimonytė.
Jiems visur pirmumas: finansavimas užtikrintas, keliai atviri, valdžioje savi, fondai remia, valstybę jie "melžia", leidimų patekti jiems niekur nereikia, jiems, kaip ir jų "šeimininkams", visur žalia šviesa, baudų jiems niekas neskiria, teismus jie laimi, garbę jiems teismai dalina, iš visų jie tyčiojasi, priklausymas Šimonytės dvarui ir atstovavimas genderinei ideologijai jiems atstoja neliečiamybės statusą, jų veiklai skiriami milijonai.
Ir ką?
O klausimas apie teisingumą Lietuvoje labiau tinka humoro laidoms nei kalboms apie realias kandidatų bei kitų žmonių teises.
Žmogaus teisės priklauso nuo to, ar tu pritari Šimonytei ir jos dvaro tvarkai.
Dalis tautos dar bando tam priešintis, bet jau dega paskutiniai ilgai ir sunkiai statyti tėvynės tiltai.
Net jei mes ir silpni - priešintis privalome.
Kai tironija tampa įstatymu, pasipriešinimas tampa pareiga.
Demokratinėje teisinėje valstybėje po kai kurių laidų būtų lėkę eLeRTe vadovų ir laidų kūrėjų galvos.
Nes tokia televizija skatina įtampas ir kursto neapykantą konkretiems žmonėms ir konkrečioms gyventojų grupėms.
Žurnalistinė etika aplenkė dvaro "skalikų" gryčią, o jei ir buvo užsukusi, tai tik kelio pasiklausti. Bet tai - Dzin.
eLeRTe tapo valdžios ruporu, gėdingai trimituojančiu apie neblėstančią meilę Šimonytei, jos partijai ir Vyriausybei, konservatorių šutvės generalinei linijai, pasitikėjimą jų beprotiškais sprendimais, tikėjimą šviesiu "genderizmo rytojumi", kurio aušra jau brėkšta. Belieka nubalsuoti už Ingridą.
eLeRTe tapo "užsiundomąja" žiniasklaida, o VRK - "užsakymų stalu".
Ciniška.
Įsijungus televiziją įspūdis toks, tarsi siautėtų šėtonas beprotiškame pasaulyje.
"Nacionalinis transliuotojas" nuėjo kelią nuo Atgimimo iki išsigimimo.
Liko ištikimybė "šaikai", šešiaspalvei ir pinigams.
eLeRTe elgiasi lyg alkoholikas, kuris begerdamas prarado saiką.
eLeRTe - lyg žvaira akis, kuri nieko blogo nedaro tik tol, kol būna užmerkta.
70 milijonų eurų iš biudžeto " nusiurbiantis" nacionalinis transliuotojas aprūpina mus tokiais "performansais", kad krūptelėti maža.
Šiandien pasirodė dar viena eLeRTe reklamuojama beprotybė apie tai, kad "lytis yra tik performansas, varginanti našta, žaidimas, neteikiantis malonumo, oficialiai sankcionuota fantazija, kuri kelia liūdesį ir depresiją".
Tolimesnių svarstymų nė nereikia.
Tai - žemas amatas, padugnių moralė. Tokios laidos, tokie komentarai, užsakyti straipsniai ir veiksmai yra bulvarinės žiniasklaidos duona.''
@fb Lietuvoje jai nebusi rezimui tinkamas zurnalistas-tai nebusi zurnalistu. todel ,,Lietuviski zurnalistai,, tapo sovietinio tipo zurnalistais.
Kad ši vyriausybė dvigubai padidino valdininkams algas neva vykdydama valstybės tarnybos reformą, taip pat sugalvojo kurti naują ministerijų miestelį
Aišku kad ne laikas. Laikas buvo prieš 30 mėnesių.
Veržiasi į prezidentūrą nagais ir tarpdančiu,pasitelkusi "pranešėjo" komisiją, tapkinus,suravjevus,tapkinienes,pumprickes,l-rt,lnk lgbt
koks vyriausybes perkrovimas? kuomet ji inauguruos-visi issiskirstys atostogu.kokia prasme kazka keist? rudeni jau bus kiti valdantieji-kita vyrriausybe...tai ka cia sitas sliuzas-komunistelis peza?
Kerstingas zmogus, elgiasi kaip neisaukletas. Valstybe jam nesvarbi, jis tikras Ciausesku, buves Vengrijos nenaudelis. Svarbu kuo daugiau susigrobti, kadangi Lietuvoje garbinamas turtas, tai ir turi pasekeju. Imti pinigus savo kampanijos reikmems is nescios darbuotojos ir apkaltinnti tuo paklausiusius zmones? Ar gali buti niekingiau? Zmones susimastykit!
@O.Z. komunistas.ir ciausesku buvo komunistas.visi komunistai taip elgiasi.is esmes,jam turetu but draudziama but prezidentu.juk zinom,kas per padarai yra komunistai.
@O.Z. O, Šimonytė tai išauklejimo pavyzdis! 4 metus engė konserviniai šalies Vadovą be jokios gėdos ir stabdžių,jokino pasaulį tokia žema politine kultūra. Žmogus tėsiog turėjo gintis.
@Onūtė kad koncervų sektos fanatams- rinkėjams to nepaaiškinsi,jie sėdi ant sėdmaišių ir bezda koncervata
Geriau važiuotu į Briuselį fotkintis- būtinai centre, pasistiebęs, iškėlęs aukštai galvą, su dirbtine šypsena- grimasa, arba nutaisęs reikšmingą veidą
kad apie bankų pelnus ir lupikavimus, bankų skyrių uždarymus miestuose ir miesteliuose ponas Prezidentas nieko nesako. O galetų, juk SEB tiesiog plėšikauja.
Po antro turo, vyriausybė galėtų atsistatydinti visam laikui, kam tęsti šią agoniją, reikia būti nors kiek sąžiningam, šioje vyriausybėje dabar yra labai daug nekompetetingų ministrų, o kai kurie yra vagys ir dokumentų klastotojai, kai kurie aferistai...visą vyriausybę galima apibūdinti vienu žodžiu-"Svoločiai".
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų