Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Palaikom lietuvi I Vėgėlę užtenka tų apsišaukėlių lietuviais valdžioje
Pamenam,praeitis,migrantus priimt visus-baisu, dabar pamiršo,dar pamena pandemiją,tik per ją ir sužinojom,kas jis..kita klaida-karbauskio rėmimas,Verygos rinkėjai ,jų mažuma tik jį palaiko,kiti-ne, nes Verygą rėmė, šita didžiausia klaida..dar laidos,laidos,laidos..išimti straipsniai iš tėvo interviu su Lukaškos foto,rezidencijom, net jo numylėtinė Rūta jau vakar dėstė kaip reikiant ne jo naudai...klaidos,klaidelės-pats sau priešas,neapsiskaičiavo
Baikit, šis advokatas nekaltas
Baikit, šis advokatas nekaltas
Aplinka kalta. Ir Paksas buvo nekaltas. Aplinka buvo kalta. Na, gal dar godumas kaltas, noras surasti spragų įstatymuose - juk teisininkas, čia kaip štangistui bandyti nevartoti dopingo
Slykstynes ir tiek
Lietuvai reikia prezidento
Lietuvai reikia prezidento
Ignas Vėgėlė būs Lietuvos prezidentas !
Nausėda yra ukrainos reilalu tvarkytojas Briuselije ir yra nenaudingas lietuvai.Galės po rinkimu važiuoti į savo mylima ukraina.
@Lietuvai reikia prezidento nejuokink, Vegele prezidentu tikrai nebus
nesvajok,ai gali pasvajot,ir pabalsuot g
nesvajok,ai gali pasvajot,ir pabalsuot g
@Lietuvai reikia prezidento Būs , reilalu, Briuselije, nebuuuuuuuuuuuuuuus
Tik Vėgėlė rinkimuose gali įveikti Nausėdą. Kadangi visi žino ko iš Nausėdos tikėtis, tai valdantieji ir valdininkai jį palaiko ir visaip stengiasi kenkti Vėgėlei. Tą šiandien ir matome. Bet faktas, kad Vėgėlė turi visus šansus laimėti!
@Tokia tiesa
Eilinis milijonierius , trokštantis dar daugiau. Jau buvo tokių. Yra ir merų miljonierių. Tas pats. Netinkama kanditatūra.
@Populistas Geriau milijonierius, žinantis kaip uždirbti pinigus, nei eilinis eilinis valdininkas gyvenantis iš mokesčių mokėtojų pinigų, ir žinantis kaip nuplauti pinigus....
Niekas Vegėlei daugiau nepakenks
Niekas Vegėlei daugiau nepakenks
@Tokia tiesa nei jis pats. Kai žmogus yra pats sau priešas, tai kitokių priešų ir nebereikia. Kai žmogus supranta, kad yra nepasiruošęs būti prezidentu, bet vis tiek ten lenda, tai yra pats didžiausias kenkimas sau.
Sisteminis Vegele remiamas Janutienes nebezino kaip issivartyt is gaidzio, kad jis ne sisteminis
Eilinis milijonierius , trokštantis dar daugiau. Jau buvo tokių. Yra ir merų miljonierių. Tas pats. Netinkama kanditatūra.
Kaip Nausėda ,Šimonytė ir konservatoriu šaika bijo Vėgėlės.Nieko nepadarysit rinkėjams rinkti neuždrausit juodinkit žinosim ko bijot reiškia bus geras prezidentas.
@! Nes esate patiklūs besmegeniai. Matėm tokių vėgėlių jau ne vieną, visi jie pakandidatavo pakandidatavo - ir nebėr, vėl pilkos pelytės, kaip ir buvo prieš kandidatavimą
Mums visiems girdint - apie I. Vėgėlę tik gerai arba labai gerai!

Skaitomiausios naujienos




Į viršų