Rašyti komentarą...
Pirmiausia reik advokato černiausko atsikrtyti. Tas ir priskreto,kad žulikų pusė viską žinotų ir situaciją valdytų. Posėdžiai būtinai turi būti vieši, o ne už durų sava chebra rodas muštų. Viskas vilkinama ir slepiama, išsuks žulikus tikrai. Apie viešbučio darbuotoją, išskridusį paskraidyt, išvis tylu ramu. Na sugalvojo žmogus paskraidyt, jo reikalas. Dabar laisvė ir demokratija. Išsuks žulikus tikrai, na gal apykoją panešios. Savi savų neišduoda, jai daliniesi.
Būtina iš teisėjų atimti privilegiją nuosprendžius skelbti Lietuvos Respublikos vardu, nes kalėjimuose sėdi visai ne ta publika.
Nusikaltėliai nekalti, nes buvo valdomi alkoholio (velnio), kuris, pasivadinęs visokiais švyturiais, kalnapiliais, stumbrais, balzamais, nealkoholiniu alumi, širdies lašais, su Prezidento palaiminimu tebelaikomas buteliuose blizgančiom etiketėm maisto parduotuvėse bei vaistinėse ir visi tyli, patenkinti, vaidina teisuolius... Gėda.
DAUG GRAMATINIŲ KLAIDŲ DAROTE KOMENTATORIAI.
@Lorinta Ir Jūs padarėte klaidą.
-viena man tik idomu,is kur tie degeneratai traukia pinigu papirkimams,kal kas zino ,pakomentuokit
Kur Cerniauskas pasirodo, ten ir mysliu atsiranda bylose.
Na to ir reikėjo laukti. Klaipėda....
Na,prisilinksmino ,,vyrai".Vienas dar ir pinigų užsidirbo,kitas daktaras Aiskauda atlygį natūra ėmė.Nemalonūs tipai.Deja,bet nemanau,kad šiame teisme gaus pelnytą bausmę.Moraliniai iškrypėliai
Lietuvoje visus galima nupirkti, kaip ir cia yra.....
nieko nepDARYSI KOL BUS KORUNPUOTA TEISESAUGA JIUK TAUTA ZINO KAS TA TEISESAUGA lIETUVOS ,Mergaite nuzudita tai faktas bet dideli pinigai daro ka nori
Į viršų