Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus Operatyvaus reagavimo poskyrio pareigūnai, dirbdami pagal tikslinę policinę priemonę dėl kišenvagysčių išaiškinimo ir užkardinimo Vilniaus mieste, gegužės 8 d. 14.30 val. su įkalčiais sulaikė pareigūnams gerai žinomą ankščiau devynis kartus teistą kišenvagį  A.  Š. (gim. 1983 m.). Ilgapirštis, važiuodamas 53-io  maršruto autobusu nuo sustojimo „Žaliasis tiltas“ iki sustojimo „B. Laurinavičiaus“,  iš moters rankinės ištraukė piniginę su pinigais ir dokumentais. Įtariamasis su įkalčiais buvo sulaikytas ir pristatytas į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, vėliau uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2012 m. sausio mėn. A. Šimičevas buvo paleistas iš pataisos namų po atliktos laisvės atėmimo bausmės paskirtos už kišenvagystes. Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai įtaria, kad šis asmuo padaręs ir daugiau panašaus pobūdžio nusikaltimų, todėl piliečius, nukentėjusius nuo A. Š.  ar turinčius kitokios informacijos apie jo nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatais telefonais Vilniuje (8 5) 271 6053, (8 5) 271 6132 arba (8 5) 271 6007.

REKLAMA

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už svetimo turto pagrobimą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystė) numato baudą arba areštą, arba laisvės apribojimą, arba laisvės  atėmimo bausmę iki šešerių metų.

Devynis kartus teistas kišenvagis – vėl areštinėje (nuotr. Organizatorių)Devynis kartus teistas kišenvagis – vėl areštinėje (nuotr. Organizatorių)

Devynis kartus teistas kišenvagis – vėl areštinėje (nuotr. Organizatorių)Devynis kartus teistas kišenvagis – vėl areštinėje (nuotr. Organizatorių)


Rašyti komentarą...
j
jhp
2012-05-09 22:41:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
pareigunai itaria,kad sis asmuo yra padares daugiau panasaus pobudzio nusikaltimu,dar nurode tel.nr.juokdariai,neirodomas dalykas jei ir atsirastu tu nukentejusiu laiko praradymas,pinigu vistiek neatgausyte klaunai tie menta, aisku su tais ikalciais kur sueme gaus puse metu ir pakeites marsruta vel vazines sostines gatvemis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų