Rašyti komentarą...
Viešpatie, apsaugok Lietuvą nuo tokių aferistų!!
Iš pradžių mūsų svajonės atrodo neįmanomos, po to neįtikėtinos, bet kai sutelkiame visas galias, jos tampa neišvengiamos. Jums - įtiko, o liaudžiai? Ateitis parodys (komentaruose - patariamojoje alia ekspertų grupėje - atsispindės).
Inga, jau Šimonytė ir visi kiti pakankamai nuveikė, kad Lietuvą ties bedugne pastatytų. Neduok, Dieve, jiems ir šį kartą taip valstybę nustekenti... Ir pinigų bilei kur jie nemėto, nors ir skolinasi pačiomis didžiausiomis palūkanomis, bet nematome ką jie padarė gero, tie pinigai. Tik palūkanų per 10 metų neišmokėjome. Dujų terminalo nuoma jau kainavo tiek, kad kelis savo tokius laivus būtume nusipirkę. Ir taip toliau, ir taip toliau. Sibiro verti parazitai.
Griaus toliau dešinieji Lietuvą. Dar yra ką sunaikinti, kad būtų kuo daugiau ubagais paleistų. Sėkmingo niokojimo!
Šaunuoles.Ponia Ingrida kietai turi imti vadžias į rankas.Ir taip apkrauti darbų Seimo narius,kad neturėtų kada pletkais užsiimti,ir kad pasimatytu ryškus rezultatai.Apie nuveiktus darbus Seimo nariai turėtų atsiskaityti poniai Ingridai kas mėnesį,o visuomenei kas metai.Gal tada ir darbas pasimatys,nes bile ko nepašnekes.T.p.visuomenei turėtų atsiskaityti ir apie finansines išlaidas.Gal tada nemetys pinigų bile kur.
Jo as zinau kas bus kulturos ministru tas is Laisves partijos tas pidarastas gejus :-)
Į viršų