Rašyti komentarą...
reikia ne greitesnės konsultacijos, o ko
reikia ne greitesnės konsultacijos, o ko
su tuo greitu prieinamumu, jau išsikraustė iš proto. Niekur užsienyje, pas gydytoją nepateksi tuoj pat. Tai brangi paslauga, pas mus nuvertinta. Noriu, ėjau, užėjau ir rėkiu, jei nepriėmė. Turi priimti tiek, kiek yra talonų, normaliai bendrauti, tirti. Valdžia turi apsaugoti medikus nuo nenormalaus srauto, nes greit nebus medikų, ne tik normalios darbo kokybės. konsultacija per 3 minutes.
@reikia ne greitesnės konsultacijos, o ko Tai butent, o cia dar kai kurie rekauja, kad uzsiregistravau pas gydytoja, o ten nera eiles atejus. Tai tam ir yra tokios registracijos, kad nebutu eiliu, mastykit siek tiek. Ar geriau nereiktu registruotis, ateini kada nori, bet stovi tris valandas eilej, kol kiti sueina priesais :D
Narkotikų ir narkomanų problemą galima išspręsti kaip Singapūre. Visiem narkotikus platinantiem ir vartojantiem asmenim MIRTIES BAUSMĖ. o geriausiu atvėju kalėjimas iki gyvos galvos. VISKAS.
narkotikų problema turi būti sprendžiama visiškai atsiribojant nuo problemos. Tavo vaikas rūko, leidžiasi- tai tavo šeimos problema, bet tavo vaiko mes įį mokyklą nepriimsime, nes mokykla nėra alkoholikų ir narkomanų dienos stacionaras, vieta, kurioje atbūni, svaiginiesi, o paskui eini namo tik permiegot. Policija turi nesirūpint narkomanų auklėjimu, tik užfiksuot užsilenkusius ar nuskendusius. kai tėvai pamatys, kad jų vaikučiai niekam nerūpi, labai pasimatys, kiek jie patys ko nepadarė kaip tėvai. Dabar tėvai nusimeta atsakomybę, nes yra kas pasirūpina, greitoji, policija, socialiniai darbuotojai. Tėvai nuo mažens stumia vaikus socializuotis, leisti laiką kažkur kitur, ne su tėvais, paskui jaučiasi nekalti ir bejėgiai, nes vaiką mato tik vakare. O garsiojo skenduolio atveju pati mamelė vartojanti, tai koks ji autoritetas vaikui? Dauguma dabartinių tėvų jau patys yra tie, kurie veipina. Norit kad narkomanai užaugintų ne narkomanus?
O tokie de bi lai, kur portugalais vadina, tai kas patys esat, ispanes? Ar dar geriau, kacapu isperos? O gal kavenski kokie tai is kaimu suvaziave, bet vadinantys save kavenskais?
@Archis Išmok valstybinę kalbą
Pirma galetu savo pavardes problema issispresti, nes juokingos tokios, kur be normalios lietuviskos galunes pasidaro pavarde.
Iš tslkd nieko nesitikiu . Gailiuosi kad balsavimas irodykit darbais o ne kalbomis
Ir iš kur tokios atsiranda
@Jetau Iš Danijos, Olandijos, Briuselio.....
..kairioji koja,esant sistemos dalele,gali tik vykdyt,uztenka cia svaigt...
Nusileisk i pirma auksta, dar geriau i seskine. Ka veiks tavo narkomanas, kai ten nebus galima kazko isigyti? Kodel jiems siulot gydytis? Juos priverskit, ne siulykit! Tai bus humaniska ir dar kaip. Pagautas pavartojas vyksta i savivalybes 18a auksta ir ten sedi tavo kabinete kol atsiciuchins, tada tu jam pasiulyk savo furgonelio paslaugas 2aja doze. Seskine be narkotiku ir taskas. Pardavinekit senamiesti kur pramogos ir tusai, gali ir morganai pranesti. Atsokit nuo seskines, seskine zmonems, o ne narkomanams!!!!!!!
@Simona tu Simona Prie mero šimašiaus , tai mitingavo aikštėje , kad duotu laisviau ir daugiau narkotikų ir meras tam pritarė. Tai buvusio mero politiką tęsia čigonai .
valdžioje klounai iš sudegusio cirko ..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų