Rašyti komentarą...
Nėra tokios Baltarusijos yra Gudija. Tas riebus tarakonas tik rusų spec.tarnybų remiamas sėdi soste. Atkūrus LDK išsispręstų geopolitiniai klausimai, kaimynai gudai gerai atsimena kad prie lietuvių buvo gerai.
Lietubos saugumo darbuotojams linkiu ištvermes ir visada būti žvaliemsir budriems,Ačlū
Zmones vaziavo ir vaziuos kur pigiau apsipirkti .Propogandistai daro savo darba…
Komentatoriai labai tiksliai parodo musu tautos mentaliteta. Idomu butu suzinot,ko daugiau? mastanciu ar kvailiu. Pagal tokius rasinejimus panasu, kad pastaruju daugiau. Kur mes einam?
Su kaimynais reik draugiškai bet kada tuos išgamas Lietuvos parsidaveliu karsim
Kodėl jai kurie musu kaulai tempia savo sienas i Baltarusija, ko ten aplamai važiuoja, est cia mazai ar pigiau nori nusipirkt edalo uz kuri 5 m kaliuzej prabus uz nieka? O su orkaitėje reiktu baigti si kara, duot reikia Ukrainai tamokawk raketu ir kitu galingu ginklu, kad tie cmobikai neitu i prieki, nes kur rusas ilys ten prisikėlimo visuomet. Slavai Ukraine, putin huilo
@D Lasbergistu banditų debilas tu
Turi gi atidirbti savo kosmines algas šitie veltėdžiai...
Jauniški nemyžki į batą. Lietuvos pasienįje daugiau problemų negu Baltarusijoje. Tokie tais paistalais kurie nėra buvę Rusijoje ir Baltarusijoje. Važiuoju į Baltarusiją ir Rusija. Ir niekas nėra užsiminęs apie karą. Lietuvos pasieniečiai ir klausia kokiu tikslu važiuoja į Lietuvą. VSD daugiau nieko nesugeba tik sekti kandidatus į prezidentus ir pagal užsakymus pažymas kurti.
Vis su tais perspėjimas, nieko tokio, bet JAV Europai atsiuntė tokį lėktuvą "pasaulio pabaiga", po tuo straipsniu neleidžia komentuoti. Sužinotume ko reikia saugotis.
Jo, buvau vakar tai parodziau bulbom kaip per google zemelapiais naudotis. Dave litra vodkes. Visi laimingi, Na zodziu saugokites kas negeriat...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų