Dėl vietos šventiniams fejerverkams kyla aistros

Vilniaus miesto savivaldybė ieško vietos, iš kur galėtų būti šaudomi naujametiniai fejerverkai. Dėl prastos Gedimino kalno būklės, juos norėta perkelti ant Trijų kryžių kalno, tačiau jį prižiūrinti Vilniaus pilių direkcija teigia, kad tai būtų rizikinga ir leidimo duoti nėra linkusi.

„Man būtų gražu nuo Trijų kryžių kalno, bet ten irgi formuojasi keletas nuošliaužų, apačioje yra Nyderlandų ambasadoriaus rezidencija. Pas juos viskas dreba, gali būti nuslinkimai,. Ten nėra tokia situacija kaip Gedimino kalno, tačiau irgi nekokia. Už tai mes nedrįstame to leisti“, – BNS trečiadienį sakė direkcijos vadovė Audronė Kasperavičienė.

Ji savivaldybei siūlytų fejerverkams pasirinkti Stalo kalną arba Tauro kalną. Kitu atveju sprendimą dėl Trijų kryžių kalno turėtų priimti Kultūros ministerija.

Vilniaus mero atstovas spaudai Aleksandras Zubriakovas BNS sakė, kad Stalo kalno variantas buvo atmestas dėl prasto matomumo, todėl su ministerija toliau bus derinamasi dėl galimybės fejerverkus leisti nuo Trijų kryžių kalno.

„Prieš tris savaites savivaldybės viešoji įstaiga Vilniaus kultūros centras kreipėsi į Kultūros ministerijos kanclerį su prašymu tą klausimą fejerverkų spręsti. Jie pasiūlė siūlė fejerverkus leisti nuo Stalo kalno, kuris, savivaldybės nuomone, nėra perspektyvus, nes ten nei žmonių gali surinkti, nei jie bus matomi iš kažkur toliau. Rytoj tarsimės su Kultūros ministerija ir tarsimės dėl galimybių“, – sakė jis.

Pasak mero atstovo, bet kuriuo atveju bus ieškoma išeities ir vilniečiai be fejerverkų likti neturėtų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų