Trijų opozicinių partijų Seime frakcijų vadovai Valentinas Mazuronis, Algirdas Butkevičius ir Vytautas Gapšys kreipėsi į Lietuvos banko vadovą Vitą Vasiliauską, finansų ministrę Ingridą Šimonytę bei Vyriausybės vadovą Andrių Kubilių, kviesdami juos ketvirtadienį atvykti į Seimą ir kartu su indėlininkų atstovais aptarti galimas tarpusavio bendravimo ir bendrų sprendimų priėmimo formas.

„Žinodami ir pritardami valstybės įsipareigojimams garantuoti indėlių iki 100 tūkst. eurų saugumą banko SNORAS indėlininkams, manome, jog kitų neapdraustų indėlių ir finansinių lėšų likimas banke SNORAS yra svarbus klausimas tiek likusiems indėlininkams, tiek stabilesniam valstybės ekonominiam vystymuisi“, - sakoma dviejų svarbiausių finansų institucijų vadovams adresuotame politikų prašyme.

Seimo opozicijos lyderio, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmojo pavaduotojo V. Mazuronio teigimu, kadangi SNORO kreditorių ir indėlininkų asociacijos atstovai sako, jog nei laikinasis banko administratorius, nei Vyriausybė nėra nusiteikę bendrauti ir kartu ieškoti geriausių sprendimų dėl įšaldytų verslo lėšų, politikai imasi tarpininkų misijos.

„Viliuosi, kad ir banko vadovui, ir finansų ministrei, ir Vyriausybės vadovui iš tiesų yra svarbu konstruktyviai ir kuo efektyviau išspręsti dėl lėšų užšaldymo ir verslui, ir gyventojams jau kilusias problemas, neleisti joms plisti ar kilti naujoms. Reikia kalbėtis su visais ir kartu ieškoti geriausių sprendimų“, - įsitikinęs politikas.


Rašyti komentarą...
a
andrius
2011-11-24 12:56:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
dabar pasimatę kam atstovauja opozicija
Atsakyti
0

A
Arnas
2011-11-24 19:15:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
3 iskrypeliai padare Lietuvai daugiau zalos nei 6 milijardai litu. Tikiuosi Dievas yra ir juos nubaus.
Atsakyti
0

P
PK
2011-11-24 20:29:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
opozicijos pasiūlymas labai logiškas: kalbama ir apie gyventojų, ir apie verslo problemas, kurias tautos atstovai turėtų spręsti vieningai, kadangi tam ir yra išrinkti. Vis dėlto asmeniškai nemanau, kad gerb. V. Mazuronio norams lemta išsipildyti - vyriausybės atstovai galbūt ir sutiks atvykti į Seimą ir aptarti nuomones šiais klausimais, tačiau greičiausiai kaip visada bus taikomas "mes žinome geriau" principas, o paskui bus giriamasi, kaip apie jų veiksmus galima rašyti vadovėlius. Visgi netikiu, kad tai iš tiesų yra teisingas sprendimas, o neįsiklausymas į kitų nuomonę jau seniai tapo didele valdančiųjų problema. Gaila, bet kol tokie asmenys kaip V. Mazuronis ir jo partiečiai bus opozicijoje, šitokios gražios idėjos greičiausiai taip ir liks tik idėjiniame lygmenyje
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų