Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kokia ten moteriskė sėdėjo uz vegelės ir vis linkciojo savo didelę galvą?
Ignas už 90arb. 1045 barsoti
Kas is to Nausedos? Banku atstovas sedi valdzioj ir matom ka turim - bankai ikainius kelia kosminiais skaiciais ir niekas nieko del to nedaro. Kai jis buvo valdzioj infliacija turejom irgi rekordine. Taip kad gali jis sneket ka nori , bet rezultatu nesimato. Galejo vetuot visus perteklinius mokescius ir baudu projektus - to nepadare. Gali pasvajot kad dar karta uz ji balsuociau (pirma karta akivaizdu padariau klaida).
Nausėda atrodė apgailėtinai kritika dėl Kreivio ir energetikos aferu smogė visi kandidatai Nausėdai Kreivys yra geras ministras gėda.
Dabar valdančioji klasė sudaryta iš tų, kieno kgb bylose po 20 lapų išplėšta ir 75 metams padėta giliai. Arba tėveliai važinėjo šaltojo karo metais į kapšalis, o tokie buvo patikimi, net jų batų raišteliai turėjo būti patikimi. Todėl puolimas vyks ir rimtas puolimas.
Vėgėlę į politiką atvedė Šimonytė, jai ir padėkokim. Vėgėlė labai nemėgsta, kai kas kišasi į jo asmeninį gyvenimą, o čia pradėjo lįsti prie jo organizmo su kažkokiais preparatais, tai ir iššaukė reakciją. Daugiau nei pusė Lietuvos tą jautėme, bet ne visi drįso taip drąsiai ir viešai išloti valdžią, nes daugumai iš elito 30 sidabrinių buvo balso stygas atėmę.
ne ka geresnis pliurpalas kaip nuoseda protaujantys E.VAITKUS IR I.VEGELE vienas
isju ir turetu buti isrinktas i prezidentus......
Po vakarykščių debatų jau išsiryškino du politiniai lavonai - žalimas ir jeglinskas :) Įdomu, kas kris sekančiuose debatuose.
matosi tik du vaitkus ir vegele normalus visi kiti kaip pabege is sveksnos psich.ligonines
Vaitkus, nei tas aukštas ir gražus (pats sau). Juk jis bailys ir melagis, nes nesakė, kad į kompartiją įstojo jau sąjūdžio laikais. Apgailėtinas banko klapčiukas, bučiuojantis kitos valstybės vėliavą.
@Geriau jau pilnai pritariu
@patriotas Aš irgi
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų