Rašyti komentarą...
Tinginiu ir issigimeliu prieglauda.Kur gali nosi krapstyti,miegoti,atsakomybes jokios...Ir dar pinigus didelius gauni.
Kas norės palikti tokią šiltą vietelę - ir sotūs, ir dirbti nereikia :)
tai GERIAUSIAS PASAULYJE ''DARBAS''-Lietuvos Respublikos seimo narys.....
Bet jus zmones keisti kaltinat situos seimo zmones kad jie vagia ir panasiai bet kad jus patys kalti kad juos isrinkot tai net nepagalvojate.
Na čia ir durniui aišku kodėl seimo nariai nenori palikti parlamento,juk seime jie dirba mažai,o atlyginimą gauna didelį,tad kas gi nenorėtu sėdėti tokioje šiltoje vietoje.
O kaip su prezidentes skelbiama ROTACIJA? Rotuokime seimunus i Lukiskes, dar geriau - iskart i Karmelava. Aciu!
Šiukšles reikia pilti prie seimo. Arba seimą, ir vyriausybę iškomandiruoti į Kazokiškes. Tegu tenai posėdžiauja. Vistiek tik tokia nauda, kad vagia. Aptverti tvora arba pakišti po gaubtu, kad nesklistu tvaikas juk gali vadovauti ir kokiom ryšio priemonėm. Karts nuo karto išvažiuotų į komandiruotę kalbos pasimokyti. Patikėkit norinčių valdyti arba prie lovio tikrai pakaktų, gal bent kiek sumažėtu, bet manau užtektu. Laisvalaikiu už visus otkatus privalomai galėtu šiukšles parūšiuoti, vis nauda būtų. Siūlau skelbti referendumą valdžios iškėlimo klausimu.
Tik kvailys gali nenorėti ten dirbti. 4 metus sėdi, užtikrintai ir laiku gauni algą, bezdi į trusikus, šūdą mali, ir už tai neneši jokios atsakomybės... Svajonių darbovietė! Ne veltu kiekvienais Seimo rinkimais kandidatų sąrašas vis ilgėja...
Dabartiniai ponai Seime tinkamai nedirbo ir nedirba rinkėjui jam neatstovauja kaip to reikalauja LR Konstitucija. Jie atidirbinėja partijasrinkimuose papirkusiems oligarchams .Dėt to gau sujudo Prezidentė ,bet tos priemonės greičiau tik žolelės pašvinkusiai sriubai...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų