Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tarnybos tik dabar susižinojo daugiau informacijos apie vaikus, kuriuos atėmė iš tėvų, ir pasirodo, kad du vaikai gimę užsienyje. Tai valdžia grobia užsieniečius ir dar plačiai jų duomenis skelbia internete? Taip galima?
Jei tik paprašys pagalbos ,tai būtinai padėsiu bėgliams.Gėda už valstybę kuri vaikus pedofilams grobia.
Tenka "vogti" savo vaikus... Amorali lietuvele... Idomu "po kiek" dabar vaikas ...
Eina sau kiek sektantu, degeneratu marsajobu susirinko ginti vaikus luosinanciu psichu. Ten isprotejus ligoniu sektantu seima. Greiciau rast vaikus ir paimt is tu idiotu, kol vaikai atsilikeliais ir idiotais neuzaugo. Tevas gi aiskina, kad jis is Midgaro zemes yra, ten tokie syzos, kad zvenge visi kas paskaite tos seimos kliedesiu svetaine. Pirma kart gyvenime suzinojau apie tokius antivalstybininkus sektantus Lietuvoje, kurie dar ir krauju dokumentus pasiraso, nes tik kraujo ar raudonai pasirasyti dokumentai galioja, o taip klonai uz tave gali pasirasyt melynai ar juodai. Ten tokie sizos, vaikai negali augti su tevais, kurie taip kliedi. Kada LT sugrazins priverstini psichiatrini gydyma, nes aiskiniai zmogui sizofrenija ir girdi balsus, nes raso vienas prie vieno, kaip kaimyne 30m.serganti sizofrenija, tad dokumentuose rase, kad ji yra sventoji Marija ir gyvena Lietuvos karalysteje. Vaiku teises pirmoje vietoje turi but, o ne pamisusiu tevu sokdinimu klausyt. Noreciau pamatyt, kaip Strazburui zada tie sektantai Lietuva apskust, kurios gi nera, cia Midgaro verpejo zeme kazkokia. Ligoniai totalus ten. LT psichams per daug laisves, uz tai ir kencia vaikai.
@Neringa Visą tai ką, pačioje pradžioje, išdėstei - tinka pačiai. Štai pati ir esi marazmatikų sektos sekėja.
pipec prisikniso prie normaliu tevu, o is pijoku, pedofilu vaiku neatima. Kur pedofilas Bartusevicius?
sukasi... pasaulis ar galva?
sukasi... pasaulis ar galva?
Kai auginti savo vaikus, tai tėvai netinkami, neadekvatūs ir nuodėmingi. Kai atsakyti už vaikų paėmimą, tai jau bausmės kaip adekvatiems. Už žmonių grobimą. Ar tarp šių veiksmų nėra skirtumo, kai tėvai paėmė iš jų atimtus tris savo ir jei kažkas būtų pagrobęs tris svetimus vaikus?
Dvėskit jų ieškantys padlos
Dvėskit jų ieškantys padlos
Ne jums padlos spręsti kas geriau šiai šeimai. Jų vaikai - jų ir sprendimai, tai patraukit savo bybnagius šalin no jų
vaka turi gyventi su tevais o ne su pedofilais
@romas Beraštis
Cia reiketu amzinatilsio Kedzio, pora tokiu vaiko teisiu gineju nukaltu ir pasibaigtu tos nesamones su vaiku paemimais.
Šlykštu klausyt tai jus pagrobėt vaikus iš tėvu
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų