Rašyti komentarą...
pi de ru valdzia, tik rekaut del kitu moka
Nu o kaip kitaip sugalvos zmogui paskutines kelnes numauti juk dar skolinsis 100 milijonu karo vardu gales toliau vogti o paprasti zmones atiduos nu nezinau kaip tokiems asilams valdant reiks toliau pragyventi!!
Reikėtų mokestį už Seimo nario kvailumą įvest.
Saunu. Pritariu tarsos mokesciui. Nes tie kvailiai niekaip nesupranta kaip jie kenkia ekologijai ir ora tersia su savo meslabombmamobiliais!
Nebūtume susipykę su baltarusiais, tai kas mėnesį gautume po 600 mln pajamų, nereiktų mokesčio už taršą. Turėtų mokestis priklausyt ir nuo ridos. Kažin, kas daugiau teršia, ar tas kuris kasdien po 300 km nuvažiuoja, ar tas kuris per metus 1000 km teįveikia, nes reik tik iki daktaro, vaistinės, ar Rietavo...
Sis neadekvatus "ministras" turi but teisiamas uz zmoniu engima,uz akivaizdu mela!!!
Šaunuoliai konservatoriai! Seniai reikėjo šio mokesčio, nes mūsų Tėvyne jau virsta senų dūmijančių "prestižinių" trantų kapinynu. Reiktu aplamai drausti net ir registruoti didelio litražo senus taršius automobilius. Na, bet, nori atrodyti "svarbus" važiuodamas su senu "limuzinu" tai ir mokėk, pildyk šalies biudžeta. Šaunu!!!!
@EKO LOGO asilas miznius tu
Kas gali paneigti, siūlydami taršos mokestį, partnerystės įstatymą tokiu įtemptu laiku- gali būti kažkas.......
O gal ir gerai, turėsim už ką mokėti kompensacijas atleidžiamiems iš darbo geležinkelio, uosto, Jonavos darbuotojams. Juk dabar mokesčių valstybė surenka daug mažiau, prarandam milijonos anūko dėka, o dar pas lenkus apsiperkam...
is ko padidino ginybos biudzeta?
@Kaip jus galvojat iš to paties, iš ko mokėsim kompensacijas atleidžiamiems geležinkelio, uosto darbuotojams. dar pusę metų tie bėdžiai iš biržos gaus kas mėnesį... Irgi iš ten pat.
Tame esme kad jie jau nebeturi
Tame esme kad jie jau nebeturi
@Iš ten pat pinigu biudzete.ir nebera is ko moket.o dar reikia didinti ginybos biudzeta
Į viršų