Rašyti komentarą...
tikrinti visus ir rėmėjus ir padėjėjus,nes ne visi žiūri su kuo susideda,tą aiškiai parodo rankų susidaužimai ir linksmos nuotraukos,o po to patekimai į seimą ir kelionės po pasaulį ,kurias apmoka rinkėjai,ar ne taip, ponia premjere.
Kam cia idomus tie jusu viesinimai,samokslo teorijos,viska darote slaptai ,tai ir aaiskinkites slaptai,privalo prie jusu prisijungti ir tretieji jusu ,,agentai,,zurnalistai,stai ir visa problema ,tarp saves ir aiskinkites...
Tai taip ir neaišku,kas blogai jei tikrina kandidato į prezidentus aplinką?Negi nori vėl kad kartotųsi ,kad prezidentas kaltas nes bloga jo aplinka?Ko siekia neseniai iš,,spintos,, išlindęs Lopata ,ką čia nori įrodyti konservatoriai ir tas ,,vargšas,, nuskriaustas pranešėjas su laisvės tv?Ir jau visiškas politikavimas ,kai knisasi po kelių metų senumo jau tyrinėtus procesus, o dabartinius reikalus su pedofilija ir kitus stumiant per jėgą į praeitį,Tai gal pirmiau dabartinius mėšlus iškuopti ,o ne pjuvenas pjaustyti.
@mm nepakeisi,tokia konservatorių taktika,jie turi neetatinius seklius,kurie su mikroskopu ieško paslėpų fone vėliavų,o gink Dieve viešai kitiems VETO.
PIŠ supanašėjo su kareivio Šveiko nuotykių herojumi – kapelionu Kacu
Eikit Karbauskiui mesla is kutes mezti, o ne rasinekite kacapiska propaganda
Specialiai eskaluojama tema, kad "užmiršti" Čmilytės melą apie nutekėjusią informaciją, o tai jau kvepia apkalta...
Tai ta apsiškėlė šimonko vėl apsimelavo???

Skaitomiausios naujienos
Į viršų