Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Apsilankyti tuose teismo posėdžiuose tikrai verta - pamatyti kaip praktiškai rutuliojamos politinės bylos. Žiniasklaidoje to nesimato.
Formuojama tendencinga nuomonė prieš darbiečius.
teisingai Viktoras ir sakė nebijantis apklausos, nes „nieko blogo nepadaręs“.
tikekim,kad bus tai politinei bylai galas .Ir bus isteisinti DP .
tikekim,kad bus tai politinei bylai galas .Ir bus isteisinti DP .
tikiuosi ,kad po apklausos ledai pajudes ir bus DP isteisinta .
Gerbiamas amžiną atilsį A.Brazauskas studentams, skaitė paskaitą, žurnalistai tai užrašė ir pateikė visuomenei. Štai ką jis tuomet kalbėjo apie Viktora Uspaskich: „Kai atėjo V.Uspaskichas į Vilnių, buvo duotas nurodymas jį iš Lietuvos išginti. Tai darė įtakingi žmonės per prokuratūrą ir mokesčių inspekciją“.
Lietuvos teismai, tai kažkas baisaus, argi jais galima tikėti? Daro ką nori. Kiek laiko jau galima užsiimti politikavimų. Kiek laiko galima vygdyti kazkieno nurodymus? Leiskit jiems (Viktorui Uspaskich, Vytautui Gapšiui, Vitalijai Vonžutaitei) pagaliau dirbti normaliai, leiskite jiems tinkamai atstovauti rinkėjus. Protu nesuvokiama. Man baisu tokioje salyje gyventi, kur taip su zmonemis bandoma susidoroti. Jus man pasakykite ar si byla ne politine?
Nijolei Steponaviciutei per apklausa parode cekius (su VU ar dar kokiais inicialais) ir jos klause, kas jums juos dave? Ji atsako nezinau, tada velgi jos klauase, o tai kur jus juos padejote? Ji atsako nezinau, neatsimenu. Todel viskas tai yra blefas. Viktoras Uspaskich apie jokius lesus, kur byloje yra kalbama nieko nezino ir jokiu nurodymu jais desponuoti niekam nera daves. Zmones tai apie ka mes kalbame, ar jus dar galite dvejoti, kad si byla nera politine byla? Jis pats stebi visa teismo procesa ir daro savo isvadas. Viktoras Uspaskich nori, kad viskas kas susije su sia byla kuo greiciau pasibaigtu, nes kiek jau galima.
V. Uspaskichas nieko nebijo , o tuo labiau duoti parodymus.
Kol Lietuvoje teismai tarnaus politikai tol teisingumo ir nebus. Nuo pat pradžių įsikūrus Darbo partijai jautėsi pastovus spudimas nes matomai labai jau kažkam jie neparankūs.
Seniai aišku, kad DP byla politizuota, o teisingumo Lietuvoje nėra.
Darbo partijos byla: ketinama pradėti kaltinamųjų apklausą