naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kandidatė į Kelmės rajono meres ir Kelmės „Aukuro“ pagrindinės mokyklos direktorė Asta Zavadskienė sukrėtė savo pasisakymais apie pedofiliją, kurią viešai tapatino su homoseksualumu.

Kandidatė į Kelmės rajono meres ir Kelmės „Aukuro“ pagrindinės mokyklos direktorė Asta Zavadskienė sukrėtė savo pasisakymais apie pedofiliją, kurią viešai tapatino su homoseksualumu.

REKLAMA

Jaunimo politikos stebėsenos tinkle „Žinau, ką renku“ moteris pasidalino savo nuomone apie homoseksualius asmenis.

„Diskutuojant homoseksualumo klausimais, reikėtų akcentuoti, kad tai yra liga, kuria dažniausiai serga apie 1 proc. visų vyrų populiacijos. Tačiau kodėl taip yra, mokslas kol kas nėra davęs aiškaus atsakymo. Asmeninis požiūris  yra neigiamas, kaip ir į kitus sudėtingus baisių ligų atvejus, pvz:. šizofrenija ar kt. 

Norėtųsi žinoti, kaip tokius sergančiuosius atpažinti ir kaip apsaugoti, kad tokių sergančiųjų aukomis netaptų vaikai. Švietimo niekada nebus per daug, todėl visuomenėje būtina diskutuoti apie tai ir ieškoti geriausių prevencijos būdų, metodų ir priemonių“, – tokią savo poziciją apklausoje išdėstė A. Zavadskienė.

REKLAMA

Į tokį sukrečiantį konservatorių kandidatės komentarą sureagavo Kelmės gyventojai, jie piktinosi kandidatės viešu išsireiškimu.

Raskevičius sulaukė konservatorės skambučio ir atsiprašymo

Taip pat sureagavo ir Laisvės partijos narys, parlamentaras Tomas Vytautas Raskevičius. Jis pranešė, kad mokyklos direktorė pažadėjo atsiprašymą. 

REKLAMA

„Po šio ryto įrašo sulaukiau asmeninio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) kandidatės į Kelmės rajono meres Astos Zavadskienės skambučio.

Politikė dar kartą atsiprašė už šią apmaudžią klaidą, kai pedofilija buvo viešai tapatinama su homoseksualumu. 

Pasakiau, kad šioje situacijoje vienintelė tinkama išeitis yra viešai atsiriboti nuo tokio požiūrio ir viešai paraginti frakcijis kolegas Seime balsuoti ir priimti Civilinės sąjungos įstatymą. 

Kandidatė pažadėjo tokią poziciją viešai suformuluoti per šiandien“, – „Facebook“ paskyroje pranešė T. V. Raskevičius. 

Pati konservatorė A. Zavadskienė tv3.lt atsisakė komentuoti situaciją. Jei gausime atsakymą, papildysime tekstą.

liga yra liga ir taskas !
O ką - žiniasklaida, tai nepasakė kokius bartoševičius vaikus tvirkino - kodėl visi susidaro vaizdą, kad mergaites? Gal berniukus? Juk berniukų chorui vadovavo. Tai išeitų, kad viską teisingai ir pasakė, o be to - gal ji kaip vietinė PEDOpartijos narė žino daugiau nei mes - tai taip ir išeitų, kad pederastija su piderastija eina koja kojon...
Yra arba ligoniai, kuriuos reikia gydyti, arba ištvirkėliai, kuriems tiesiog diržiuku per užpakalį reikia užploti. Visi tie išgalvoti žodeliai - homoseksualai, lesbiečiai,lgbt - tai tik bandymas pateisinti palaida gyvenimo būda, nebaudžiama paleistuvavima. Tik avigalviai to nesupras. Čia Lietuva, čia vykdomi Briuselio ištvirkėliu nurodymai
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų