Rašyti komentarą...
Cirkų cirkai sako reikia pasiskiepyti o kad įsigalios po 2 savaičių niekas nepasako. Turi antikūnų testą ir tuo reikia tuo pačiu metu skiepytis, tai nafik tas reikalingas tas antikūnų testas. Dabar 2 savaitės prasedėsiu namuose negalėsiu dirbti cha cha cha antros Kalėdos
Algi ir tau labas :)))))))) Nesiskiepysiu daugiau, o norintiems pasiskiepyti į kojas nesikabinu ir neatkalbu. Jei žmogus nori ir tiki ir jam nepakenkė 2 dozės - pirmyn ir 3 ir 4 dozę. Tai jo laisvas pasirinkimas. Dar turiu galiojantį " Galimybių Popiergalį", tik juo naudojuos itin retai. Tik tada, kai yra tikrai būtina. Po kavines, klubus ar koncertus nelakstau - nes gi pandemija ir protaujantis saugosi pats, o ne Dievo ir GP prašo apsaugoti. Sakysi nykus gyvenimas - tik kvaliai ir tinginiai neranda kaip smagiai praleisti laiko. ( Ir visai nebūtina gerti - galima ir knygas skaityti.)
@Lina Tikras antivakseris negali nemeluoti. Varyk taip toliau: "aš nesiskiepijau", paskui-"mane apgavo" (kaip mergą trečiu vaiku). Viskas tvarkoje, esi TIKRASIS antivakseris.
@Algis Na gal tave merga ir apgavo ,- tik nesinervink , ne tas tėvas kuris padarė, o tas kuris užaugino. Tik ar aš kada skundžiausi, kad mane apgavo ? Iš kart žinojau kaip viskas bus, tik nenumačiau, kad mano organizmas nelabai sutiks su tuo eksperimentu. Ak, tiesa, kaip su tavo pažadu ? Ar ir vėl apsimelavai?
Kokia yra šios pošeivų valdžios logika, pvz. viešojo sektoriaus darbuotojas pvz koks kapinių sargas, ar net buhalteris yra pavojingas visuomenei ir jį reikia privalomai skiepyti, nors kontaktų darbe 0. O švietimiečiai kur per dieną turi šimtus kontaktų nepavojingi
@Dirbantis Švietimo darbuotojai ne pirmą kart parodo savo ragus, netyli ir laimi. Taip turėtų būt visur - kol nekovosim už savo teises, turėsim tik "galimybes".
@Lina Žinoma, kovok, agituok nesiskiepyti. Tikras antivakseris taip ir daro, pats pasiskiepijęs visom reikiamom dozėm, nesuka galvos dėl Covid, bet kitus agituoja ruoštis įkapes. Šaunu, ar ne? Na, pradedam keiktis ir rėkti!
pandemijos metu niekur skiepijimas pagal mokslą neturi būt vykdomas,nes tai skatina mutacijas,kas iš to kad skiepija,bet viruso tik daugėja,šalys kur faktiškai buvo paskiepyti visi gyventojai vėl užsidaro,tai kam tada skiepytis,kiek galima skiepytis,jau žada kas 3 mėn.ar čia normalu ištisai badytis kažkokia chemija,kaip ji veikia žmogaus kūną?ar apie tai niekas negalvoja.
@nu >>>nu. Juk toks ir yra grupės milijardierių tikslas – išnaikinti kuo daugiau žmonių ir padauginti savo milijardus.
Manau totalitarinis rėžimas galutinai įsigali. Greit Lietuva pralenks ir Šiaurės Korėja. Panašu kad ir daugiau EU šalių linksta į fašizmą. Manau kad viena iš labiausiai demokratinių šalių , neįvedusi net karantino, nei privalomo skiepinimo receptiniu vaistiniu preparatu su sąlygine registracija greit bus Baltarusija
@Manau Ir kas čia tave laiko šitam baisiam krašte, kur reikia vakcinuotis ir gyventi, kaip žmogui? Ko nevažiuoji, pasaulis platus? Ai, ir ten skiepytis reikia, o ir kitur antivakseris, tai rakštis subinėj!
@Algis Rašo prievarta priverstas pasiskiepijęs .Manau kad etatini , pasivadinęs Algiu esate visiškai nuzombintas arba tikrai su rimta diagnoze. Linkiu kuo daugiau patirti dozių, o jų yra jau rėžimo paruošta dviženklis skaičius...
@Manau Pvz į Austriją siūlyčiau emigruoti,ar vokietiją .
Kol visi nebus paskiepyti prievarta tik griežtės. Valdžiai niekad nerūpėjo kodėl žmonės nesiskiepyja, buvo tik prievarta, nuo švelnesnių iki šiurkštesnių priemonių. Manau nieks netrukdys jiems ir dar griežtesnes priemones įvesti, juk nepaprastoji padėtis (jau virš 2 metų) galima nusispjauti į jūsų nuomonę ir savivaliauti.
@T Antivakserių nuomonė labai svarbi, bet tarp jūsų. O mums, norintiems gyventi laisvai, atrodo, kad antivakseriai tai lyg pamišėlių sekta, kartojanti svetimus naratyvus ir saviškius guldanti į grabus. Pataisyk, jei klystu, tik be keiksmų ir riksmo.
@Algis Ar dar tu gyvas? Maniau kad nudvėsei iš pasiutimo.
@Algis Įžeidinėjimas ir menkinimas tavo arkliukas, Algi. Gyvenat laisvai,užkrėčiat ir neskiepytus ir savos sektos asmenis, o po to visu balsu rėkiat - neskiepyti žudo.
@Algis algi apsirikai ir smarkiai, taigi norintys laisvai gyventi ir guldo saviškius į grabą, ir nepilnai skiepyti dar atgula, nes niekaip nesuskaičiuoja statistai, kiek jų užsilenkusių, nes puikiai supranta dėl ko tai vyksta.
@T Ne visi skiepijimą priima kaip prievartą daug žmonių laukė skiepų ir skiepijosi be jokios prievartos,ypač medikai,taip kad nereik kalbėti už visus,kažkodėl jūs imatės kalbėti visos tautos ar visų kažkurios profesijos darbuotojų vardu,kas jums tokiu įgaliojimus suteikė.
@ONA Šaunu, Ona, kad Jūs medikė pasitikit it tikit skiepais, laukėt jų ir gavot. Tik gaila, mano pasitikėjimas medikais menksta. Keista , kai šeimos gydytoja nusuka kalbą ,prabilus apie skiepų naudą ir žalą. Keista, kai gydytoja į akis sako atipinis ( virusinis) bronchitas, o į e-sveikatą rašo paprastas. Keista, kai kai kurie medikai siūlo "tempti gumą" su antikūnais, o ne bėgti skiepytis. O keisčiausia, kai valdžia sako, kad skiepai nemokami - bet juk mes už juos ir sumokėjom. Kai tik valdantieji susimes ir iš savo resursų sumokės už "vakcinas" - velniai nematė, pasiskiepysiu dar kartą.
numatys privalomą skiepijimą neregistruota bandomąja vakcina- tai genocidas. Lazda turi du galus -ji apsisuks, be to, yra tokie dalykai kaip prakeiksmas, karma.
@Niurnbergo kodeksas Jūs savo lazdos galą naudojat labai efektyviai, iš 7300 mirusių nuo Covid19, 91,45% nevakcinuoti, t.y. antivakseriai. Jums dar mažai?
@Algis Dviem dozėm paskiepytus ir prie antivakserių priskiri?
@Algis NEMELUOK, VISI VISKĄ ŽINO JAU, O JEI TAMSTA NEŽINAI, TAI TIK TODĖL, KAD NENORI ŽINOT.
@Algis Bet tu debilu debilas kokio reta lenkis tu bleh greiciau ir varniuku nepisk
Tie skiepai neapsaugo tik pagreitina mirtį
@Ricardas Gal paaiškinsi, kodėl iš 7300 mirusių nuo Covid19, paskiepytų buvo 614 ligonių? Apsimelavai eilinį kartą antivakseri? Apsimelavai...
@Algis Ha, vakseriukui gerai praplovė skiepai smegenis. Tokie, kaip tamsta, ir holokaustą vykdė ir sibiran trėmė.
@Algis kam tau aiskint, tu nieko nesuprasi vistiek!! Ar zinai kas yra VAKCINA? Vakcina trunka desimtmeciais patvirtinti ir isbandyti. Vakcina apsaugo nuo viruso. sitas isvirkstimas, nuo nieko neapsaugo, atvirksciai,.. platina. Hmm...idomu kodel?... tu manai valdzia tavim taip jau rupinasi?.. jiems taip rupi tavo saugumas, kad marina zmones badu, neileidzia nusipirkt maisto.....bet tik del taves, jie viska daro tavo gerumui...
Kaip dziaugiuos,kad negyvenu sitoj debilu valstybej,ir zmona issivesiu,ir visiems kitiems linkiu mauti is tos dalvajobu salies...
@As Prieš kitus vadindamas debilais išmok nors rašyti,toks protingas,o toks beraštis.
Skėryčiojimosi ir muistymosi vyriausybė. Vieną dieną taip - kitą kitaip. Kaip vaikai smėlio dėžėj.
Į viršų