Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gerai gerai tegu parodo lietuvele savo valdzios faa... veideli kaip ir kokie susitarimai vyksta su verslais..
Kaip ir su Lietuvos zmonemis darbdaviai elgiasi kitaip.Zinau siuvykla,kur darbu ikainiai buvo tokie menki,kad visa menesi,net ir po darbo dirbusios siuvejos,net minimumo neuzdirbdavo.Tada,menesio gale,jas versdavo rasyti prasymus apmokamoms atostogoms,kad minimuma joms galetu sumoketi arba nemokamoms atostogoms,kad minimumo nereiketu moketi.Manau visi suprato,kad tos moterys realybeje jokiu atostogu nemate,visa menesi dirbo,netgi daugiau 8 valandu per diena.Cia tik tam brudui Kubiliui Lietuva atrodo kaip Japonija,o Lietuvos darbo zmonems,tai kaip Stalino sovietu sajunga,tada irgi uz sauja grudu kolukiuose zmones dirbo.
@3 Cia kur ir kada nebent kur kaime kur ner darbu ir kur pasiskust , didmiescuose tokiu bajeru ir siuvyklose ner .
@3 Isivaizduok situaciją - va, paima visos siuvėjos ( ar siuvėjai) ir neina į darbą savaitę. Na, tarkim, paskelbia streiką. Ir neina dirbti tol, kol savininkas nesėda prie stalo ir neapsvarsto realių įkainių bei darbų kiekių, darbo sąlygų. Kiek šansų, kad siuvyklos savininkas sutiks derėtis? Kiek šansų, kad jam nesutikus, jis tiesiog bankrutuoja? Ir ką tokiu atveju savininkas darytų? Darbdaviai- irgi žmonės. Ir jie kartais neranda išeities.
Silkėm žarnas lupti ir vištom galvas kapot daug proto nereikia.
Kodėl tik atvykėlius? Furistai nemokamas atostogas gauna visada!
@Cha! Fūristų problemos. Jei toks klausimas kyla, kažkas kažko nepadarot. Savininkui nieko nėra baisiau už stovinčią fūrą be vairuotojo.
Cia jiems ne Amerika :D
Lietuviai užsieny taip dirba....
O kodėl kažkokiems atvykėliams mokėt kaip lietuviams
@Von lauk Teisingai, tegul čiuožia į savo belarusijas
@Taip Ir ypač Usrainas!!!
@Yes! Kas cia tokio?
O kam tie valdininkai reikalingi, kurie bujoja is musu pinigu, kad tokie dalykai vyksta...LOL
Gedvilai nepisk proto ,kai bus pas mus kaip amerikoj galesi malti suda.
@jo Tada gyventum kartoninėj dėžėj .
Jei jie gali tai daryt ir daro o kodel seimo nariai vagia ir jiem nieko nėra
@Mikis ir jai dar kelis kartus taip pat paklausi, busi vatniku, taip, kad kas man is tos laimes...

Skaitomiausios naujienos




Į viršų