Dalina patarimus Eligijui Masiuliui: nuvažiuok pas Uspaskichą į pirtį, kad jis tave išvanotų

Panašu, kad už Atlanto nuo teisėsaugos besislapstanti Neringa Venckienė intensyviai seka Lietuvos aktualijas. Balandį vidaus reikalų ministro paieškas aptarusi buvusi Seimo narė šį kartą nutarė pakomentuoti ir Liberalų sąjūdžio pirmininko Eligijaus Masiulio kyšininkavimo istoriją. Būtent liberalai šios kadencijos Seime inicijavo apkaltą N. Venckienei.

Partijos „Drąsos kelias“ tinklalapyje paviešintame N. Venckienės laiške buvusi teisėja E. Masiulio istorijos aptarimą pradėjo nuo Rolando Pakso, Petro Gražulio, Viktoro Uspaskicho citatomis, o vėliau ėmė kritikuoti žurnalistus.

„Iki šiol kaip žiurkės urvuose tyli žurnalistai Bruveris, Vinokuras, Tapinienė, Miliūtė, Pumprickaitė. [...]

O tai kodėl tu, A. Tapinai, tyli? Ko tu bijai? Tapinienės, kuri garbino E.Masiulį jos vedamoje laidoje? Ar tau atrodo, kad viskas gerai dėl įtarimų 100 000 eurų kyšio ėmimu? Ar Jus visus ištiko šokas? Ar Jūs nematote, kad esate apgailėtini? Įsivaizduokite, kaip Jūs visi dabar lotumėte, jeigu aš būčiau paėmusi 100 eurų?

REKLAMA

O kur R. Valatkos sveikas protas? Buvęs ar esamas politinės partijos Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio konsultantas, 2015-05-18 lrytas.lt paskelbęs, kad tikisi padėti šiai augančiai politinei jėgai siekti aukščiausių tikslų, tik taip nukonsultavo Masiulį?“, – rašo N. Venckienė.

„Teisingai parašė Viktoras Uspaskichas, kad iš viešų pasisakymų aišku: „Pasirodo, nesvarbu, kad pavogė, svarbu, kad atsistatydino. Nes jis labai sąžiningas, principingas, bėda, kad sučiupo – juk toks sąžiningas“, – pridūrė N. Venckienė.

Priminė pedofolijos bylą

N. Venckienė tikino, kad netikinti, jog dabartinis laikinasis Liberalų sąjūdžio pirmininkas Antanas Guoga privers liberalus elgtis sąžiningai. Šioje vietoje ji priminė Kauno pedofilijos bylą, nors ji niekaip nėra susijusi su E. Masiulio istorija.

„Sąžiningumo Liberalų Sąjūdžiui nesuteiks A. Guogos ketinimai tirti liberalus melo detektoriumi. Juk pedofilijos byloje melo detektorius taip pat rodė, kad A. Ūsas ir L. Stankūnaitė meluoja, tačiau tai netrukdė nei E. Masiuliui, nei jo bendražygiams žeminti manęs ir mano bendražygių. A. Ūso giminaičiai iki šiol yra Liberalų Sąjūdžio nariai ir darbuotojai“, – rašo N. Venckienė.

Ji neslėpė mananti, jog E. Masiulio tyla po pradėto tyrimo dėl kyšininkavimo reiškia tai, kad politikas iki šiol ieško pasiteisinimų.

„Ir šiuo metu įstatymas nedraudžia E. Masiuliui viešai pasakyti, kad jis kyšio neėmė, paaiškinti, kaip tos šimtatūkstantinės grynųjų sumos atsirado jo namuose. Masiulio tyla yra gynybos taktika, kad neprisikalbėtų. Ieškomi ir svarstomi būdai pasiteisinimui“, – pažymėjo N. Venckienė.

Ragina pasimokyti iš V. Uspaskicho

„Esmė ne tai, kad E. Masiulis bus nuteistas. „Švogerių krašte” ir be teismo žinomos kyšininkų pavardės. Esmė ta, kad lazda turi du galus“, – aiškina N. Venckienė.


Rašyti komentarą...
c
cinikas
2016-05-16 16:17:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Masiulis "laidojo" Venckienė, o ėmė pats ir "užsikasė". :)
Liaudiškai - nekas duobės kitam, nes pats įkrisi.
Atsakyti
-2

v
violetinis
2016-05-16 14:21:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kodėl iškraipėte straipsnį ir neparašėte to, kad būtent Masiulis siekė sunaikinti ,,Drąsos kelio " partiją? įvesdamas taip reikalingus 2000 būtinų narių, kad egzistuotų partija. Bet ir tai nepavyko. Ar tikrai Masiulis toks gėrio etalonas? Venckienė bent neapsivogė, o dirbo sąžiningai ir dar ne viskas, dar laukia daug siurprizų mūsų grietinėlei. Šaunuolė, kad išgelbėjai sau ir sūnui gyvybes.
Atsakyti
-4

d
dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
2016-05-16 14:26:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesa, buvau praleides ta momenta, kad apkalta organizavo liberalai. Tegu jie, sitie dvasiniai iskrypeliai, kysininkai ir afereistai isnyksta is Lietuvos padanges. Nusikalteliu ruja.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų