Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ištaisykite klaidas: "drumzdžia vandenis".
Nesu liet.k.mokytoja ir nestudijavau lituanistikos, bet kiekvienam aišku, kad drumsti yra su "s"= DRUMSČIA!!!! Žurnalistai, o rašo, kaip vidurinės nebaigę :(((
gali ruoštis teismams, nes Vyriausybė ant jų atsakomybę sukabino.
gali ruoštis teismams, nes Vyriausybė ant jų atsakomybę sukabino.
Tiesiog Šimonyte kruopščiai atidirbinėja Bilui Geitsui ir jo depopuliacijos projektui,apie kurį ji tikisi kad mes niekaip angliškai neperskaitysim,žodžiu jos akimis mes nepajėgūs susirinkti informaciją apie povakcinines mirtis,sužalojimus ir t.t.
@skaitanti Vėl pamiršai, kad Bill Gates turi visus vakcinuojant sučipuot. Kaip be šito antivakseriai gyventų. Baubų ir dar daugiau baubų. Kaip nesuprantat, kad kūsų kelias į akligatvį? Covid tęsis dar ne mažiau metus-kitus. Tai ir kvailiosit, kol persirgsit ar, neduok Die, dalis pamirsit?
Nu tikrai, pirmiausia rašyti išmokit...
Labai aišku,privalomas tai būtinas pasisveikinimas šių sričių specialistams.
čia beraščių portalas. Pirmiau išmokite skaityti ir rašyti.
@cha Kaip tu dar papualiai į tą kompanija? Eik kur visi rastingi, ubage nedašutes
Informacija, paskelbta iš Slovėnijos yra labai rimta ir turinti realų faktą. Žinau atvejus, kai po eksperimentinių skiepų staiga padidėja vėžio žymenys. Manau dalis komentatorių yra arba naudingi įdijotai arba valdžiažmogių ,,programos,, vykdytojai. Deja kai gaus vėžio diagnozę, tai supras kad jau pervėlu....
@Manau O tie valdziazmogiai dar pasakys, kad patys skiepijotes!!!
@Manau tai tikrai padidėja tie vėžio žymenys. Tai ką darom?
Su Covid 19 gyvensim ilgai ir priemones, kurias naudoja civilizuotas pasaulis, prisieis taikyti ir pas mus. Tad antivakseriams linksmų naujienų nėra ir bus dar mažiau. Dabar pradėkit keiktis, nieko kito gi ir nemokat.
@Algis Eik velnias is akiu
@Algis į būdą ciucike!
@Marš Iš kurios subinės tu čia išlindai? Covid į lavonmaišį dar neįkišo? Palūkėk, neužilgo.
@Algis jau esi tu, vafli, sumarmaliuotas!
tapo tikra antivakserių lobistė. Jai nesvarbu saugi darbo aplinka, darbovietėse darbo sąlygos. Kaip išnaudojami darbuotojai, nes tai leidžia DK. Bet va čia, su skiepais, ji jau perlenkė. Jai visiškai nerūpi padorūs dirbantieji, kurie skiepijasi , bet diena iš dienos duoda ir duoda dėl skiepų. Sakyčiau daugiau politikuoja nei rūpinasi realiai dirbančiųjų darbo sąlygomis.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų