D. Valys įsigijo nekilnojamojo turto Vilniuje

Laikinai nušalintas generalinis prokuroras Darius Valys kuriasi Vilniuje – iš buvusio parlamentaro Vaidoto Bacevičiaus, kaip rašo „Lietuvos rytas“, jis įsigijo namą sostinėje.

Namo pardavėjai dienraštį tikino, kad D. Valys pirkinį susirado per skelbimus. Dienraščio žiniomis, namą buvo siūloma įsigyti už 900 tūkst. litų.

Buvęs namo savininkas V. Bacevičius tiksliai neatskleidė namo kainos, tik tepasakė, kad ji nesiekia milijono litų ir kad buvo susiderėta dėl 10 proc. mažesnės pardavimo kainos nuo pradinio siūlymo. Buvęs Seimo narys taip pat teigė, kad dalį lėšų D. Valys skolinosi iš banko, dalį sukaupė pats iš parduoto turto – visa suma, anot jo, buvo pervesta per banką.

Į naująjį namą Vilniuje, Balsiuose, D. Valys dar nepersikėlė, jis tebegyvena tarnybiniame bute – Generalinė prokuratūra informavo, jog laikinai nušalinto pareigūno iškeldinti negalima, nes šeimoje auga mažamečiai vaikai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų