Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Akys-sielos veidrodis
Pažiūrėkit tam ponaičiui į akis, pas mus kaime apie tokius sakoma"kaip vištas vogęs"
kreivys ne kaltas,aplinkakalta
Kodėl jūs nepardavėte savo akcijų ne kažkokiam giminaičiui, ne mamai, ne žmonai, o trečiam fiziniam asmeniui, visiškai nesusijusiam su savo šeima, kai ėjote į ministrus? KAS CIA PER DEBILISKAS KLAUSYMAS? IS UR TOKIA ZURNALISTE DARBA GAVO ETERYJE? KODEL ZMOGUS , SAVO VERSLA TURI ISPORCELIUOTI , DEL NAISKIU IR LAIKINU PERSPEKTYVU DARBUI TEVYNES TARNYBOJE??? O KA POTO, LIETUVA SU MAKARAITYTE JAM GRAZINS PINIGUS?? IS KUR TIEK RUNKELIU IR tv3 ? :)
nekenciu zurnaliugu.
GĖDA ne tik Kreiviui, bet ir Kubiliui, garantavusiam apie jo skaidrumą. Šlykštu
apserksnije musu ziemos nevalyta kur dairais, siurpias pasakas Kubilius seka liaudziai vakarais apie klaidzia sniego puga renovacijos naudas, apie baisia duju kaina, kur pakilo i dausas. apie krize ir akcizus, sodra,ismokas mamu, apie vandeni auksini,ta is Vilniaus vandenu. apie treciaji paketa,apie mokescius naujus.apie turgu ir seseli, net kasos aparatus. kaip bedarbis nusimines gryzes tusciomis atgal… moka saskaitas uz viska,ismoket niekaip negal. o seime nykstukai sedi skirsto lesas tarp savu…. bega STT per sniega, nesurasdami galu. Prezidente gero budo bet jos partija pikta…vat ir lensbarga pasaku baigta..
Siaip tokius filadelfijus is zurnalistikos mesti. Nutraukia kiekviena atsakyma ir raso, kad muistesi pries kameras. Jis ka, turejo iskart nutraukti visus santykius su savo draugais? Pusvelciui parduoti savo visa gyvenima kurtas imones? Kodel eiliniai seimunai turi teise grizti i buvusia darboviete, o verslininkai - ne?
toki isgamos tik varo i bankrota saly

Skaitomiausios naujienos




Į viršų