Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pirmosios nuotraukos pirmame plane matau vieną buvusį biržietį - Marių. Labai "spalvingos" biografijos žmogus, turėjęs daug nemalonių dalykėlių savo nesenos jaunystės istorijoje. Jeri tokie gina vaiką, labai suabejočiau visais gynėjais...
Mergaitės gynėjams / skubai
Mergaitės gynėjams / skubai
DEMESIO VISI !!!GARLIAVA!!!VISI KUO GREICIAU RASOTE VISUR ZINUTES IR PLATINATE!!!,KAD ZMONES KUO SKUBIAU VAZIUOTU I GARLAIVA !!!SKAMBINAU,SAKE LAUKIA ,KADA PASIRODYS STANKUNAITE SU APSAUGA.MANOMA,KAD BUS PROVOKOJAMI ZMONES,KAD SUKILTU RIAUSES !!!KIEK JIE ZINO,KAD STANKEI BUS SPECIALIAI PRISKIRTA DAUG APSAUGOS,KAD GALETU JA PRAVESTI IKI MERGAITES!!! DIRBAM BRANGIEJI!!!
PAŽEIDŽIAU ĮSTATYMĄ- KAIP STOVĖJAU BALTIJOS KELY, PAŽEIDŽIAU ĮSTATYMA -KAIP STOVĖJAU PRIE BOKŠTO IR SEIMO... MANAU, KAD PAŽEIDŽIAU SAVO SĄŽINĘ- KAIP VISĄ LAIKĄ BALSAVAU UŽ KONSERVATORIUS.
APIE KOKIĄ DAR TEISINĘ VALSTYBĘ DAR KALBATE, KAIP TAIP TYČIOJAMAISI IR ENGIAMI ŽMONĖS.
VISI ŽMONĖS NORĖTŲ GYVENTI TEISINĖJE VALSTYBĖJE, O NE TOKIAME BALAGANE.
UŽUOJAUTA KEDŽIAMS IR STIPRYBĖS VENSKAMS.
Kas galit,atvažiuokit į Garliavą!!! Sakė jau Stankė su apsauga ruošiasi atvaryt-bus provokacijų,bet nepasiduokim!!
DEMESIO VISI !!!GARLIAVA!!!VISI KUO GREICIAU RASOTE VISUR ZINUTES IR PLATINATE!!!,KAD ZMONES KUO SKUBIAU VAZIUOTU I GARLAIVA !!!SKAMBINAU,SAKE LAUKIA ,KADA PASIRODYS STANKUNAITE SU APSAUGA.MANOMA,KAD BUS PROVOKOJAMI ZMONES,KAD SUKILTU RIAUSES !!!KIEK JIE ZINO,KAD STANKEI BUS SPECIALIAI PRISKIRTA DAUG APSAUGOS,KAD GALETU JA PRAVESTI IKI MERGAITES!!! DIRBAM BRANGIEJI!!!
Kodėl nevykdoma 2009-10-06 Vilniaus apygardos teismo nutartis, kurioje kategoriškai pasakyta, kad įtarimai L.Stankūnaitei nepareikšti nepagrįstai? Kodėl prokuroras Jancevičius tvirtai žadėjo tuoj, tuoj pateikti įtarimus, bet taip ir nutilo to nepadaręs? KODĖL??? Kas jus tampo už virvučių??? Gal kada sugebėsit atsakyti į šiuos klausimus, kurie senai reikalauja būti atsakomi!!!!
Ne paslaptis, kad ir nužudytas teisėjas Jonas Furmanavičius buvo dar jaunystėje KGB nutvertas besilinksminantis su vaikais, ir nuo tada tapo KGB įrankiu. Apgailėtina, kad ir lietuviška VSD vėliau perėmė KGB metodus, ir matyt, jos klientūrą, tuo labiau, kad lietuviškai VSD vadovavo buvęs KGB rezervo karininkas Arvydas Pocius. Šitą “pedofilijos” kortą VSD, matyt, naudojo ir toliau, nes Jonas Furmanavičius sprendė tas bylas, kuriose suinteresuota pusė buvo VSD, ir visada sprendė šios institucijos naudai. Ilgą laiką tie pedofilai ramiai gyveno – prievartavo vaikus, naudojosi teisėsaugos stogu, kol vieną dieną neišaiškėjo, kad jie prievartauja Drąsiaus Kedžio dukrą. Mergaitės šeima stojo ginti jos teisinėmis priemonėmis, ir tada silpniausia grandis – J.Furmanavičius ir buvo nužudytas, nes galėjo “skilti” ir papasakoti apie visą pedofilų tinklą. V.Naruševičienė buvo nužudyta, nes per daug žinojo, o visą kaltę pedofilai suvertė ant Drąsiaus Kedžio. Ši istorija pasibaigs taip, kaip ir prognozavo LL – prievartauta D.Kedžio dukra bus gražinta pedofilams ją pardavinėjusiai motinai, D.Kedys pripažintas dviejų žmonių žudiku, o Andrius Ūsas išteisintas, nes neva trūksta jo kaltės įrodymų. “Tas, kuris stos prieš sistemą, turės tik problemų, tačiau pakeisti nieko negalės”, - taip sako daug žinantys LL šaltiniai. Jie įsitikinę, kad Generalinė prokuratūra taip gina įtariamus pedofilus tik todėl, kad vienas iš trijų prievartautojų galėjo būti aukštas VSD pareigūnas. LL dar praeitą savaitę išsiuntė klausimus VSD šefui G.Grinai, ar VSD 9 –os valdybos viršininkas Aidas Mieželis negali būti trečias D.Kedžio dukros apibūdintas prievartautojas, tačiau atsakymo iš VSD nesulaukėme.
Nugyvenau nemazai metu . Sia istorija idemiai seku nuo pacios pradzios ir man kyla klausimas: KODEL VISI , GINANTYS STANKUNAITES INTERESA, REMIASI TIK SIO MOMENTO SITUACIJA-" MOTINAI NEATIDUODA VAIKO" Vaikui 6 metai. KOKIA TA MOTINA BUVO VISUS TUOS 6 METUS?KUR JI BUVO IR KO NERASE SKUNDU PREZIDENTEI KAI JOS VAIKAS BUVO PSICHIATRINEJE?????? KUR BUVO JOS MEILE IR VAIKO TROSKIMAS KAI SAVO NORU PASIRASE " ATSISAKAU TEISES I VAIKA" . Jei paprastoje seimoje vaikui paimi berzine rykste- lauk nemalonumu, baudu, o jei dar koks kils itarimas, kad blogai priziuri vaika, tai, ziurek ir isvis motinos teises apribos ar atims, o cia bylos eina kur kas svarbesnes ir visuomene turi uzsimerkti, nes mat vardas MOTINA dengia visa sios moteriskes gyvenimo purva.
1. 1990 m. Lietuva tampa nepriklausoma, tačiau po 50 metų trukusios okupacijos korumpuota sovietinė tvarka išlieka Seime, Prezidentūroje, teismuose, prokuratūroje, policijoje ir kitur. Komunistai toliau dalyvauja politikoje, kagėbistai toliau dirba saugume (VSD) ir teisėsaugoje. Korumpuoti sovietiniai teisėjai toliau dirba teismuose. Sovietinė korupcija įgauna neregėtus mastus kapitalizmo sąlygomis.

2. Korumpuotam kagėbistų elitui tampa pavojingas per daug žinantis teisėjas F., per daug kovojantis Kedys. Moteris N. bus nužudyta tam, kad antroji mergaitė būtų sėkmingai išvežta iš Lietuvos.

3. Vyksta pasiruošimas: paskiriami 2 profesionalūs žudikai (vairuotojas ir šaulys). Juodojoje rinkoje įsigyjamas dujinis ginklas „Baikal Iž 79-8“, kuris perdirbamas į kovinį, o kagėbistų elitas parūpina šiam ginklui duslintuvą. Iš fizinio asmens nuperkamas baltos spalvos autobusiukas „VW Transporter“ (numeris HSR 427) su draudimu ir galiojančia technine apžiūra, tačiau žudikai pirkimo sutarties neįformina ir neregistruoja transporto priemonės savo vardu. Automobilis apklijuojamas „Kauno keliai“ lipdukais, kurie užsakomi ir nuperkami prisistatant Drąsiaus Kedžio vardu. Ant autobusiuko stogo uždedamas geltonas švyturėlis, kad žudant teisėją galima būtų apsimesti kelininkais. Beje panašus baltas autobusiukas naudojamas Kedžio darbovietėje, kuris yra registruotas Kedžio vardu. Žudant panašus baltas autobusiukas bus naudojamas tam, kad apkaltinti Kedį. Vėliau bus ieškomas Kedžio vardu registruotas autobusiukas, tačiau ne tas, kuriuo buvo įvykdytas nusikaltimas. Taip pat gaunamos dvi kelininkų uniformos. Netoli Ūso namų, prie apleisto namo, dieną prieš žudynes paliekamas lengvasis automobilis, o jame kasdieniai žudikų rūbai. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK .. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK .. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK .. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK .. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK .. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK .. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK .. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK .. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK .. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK .. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK .. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK .. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK .. ((((((((((((( P R A T E S I M A S )))))))))))) W W W . DKEDYS.TK ..
Baisu kas aplinkui dedasi. Iki ko dasigyvenome. Didziai gerbiama musu prezidente Grybauskaite, kaip ir kiti politikai pries rinkimus daug zada, o po ju viskas lieka tik kalbomis. Na neveltui Prezidente tik pavadinimas salyje. Geda Prezidente. Tikrai geda. Stai kokia Lietuva matome. Man geda uz Lietuva. Uz tai kad apie mus kalba visas pasaulis. Ir kalba is blogosios puses. Man geda , kad gyvenu Lietuvoje. Ir begalo dziaugiuosi tuom kad manes cia jau greitai nebebus. Kuo toliau nuo korumpuotos Lietuvos. Bet ko mes galime tiketis ir is Prezidentes. Juk ji vaiku neturi. Nesupranta seimos skausmo. Nesupranta ka reiskia tevams prarasti sunu,kuris ieskojo teisybes del savo mylimos dukrytes. Taip pat nesupranta ir mergaites skausmo,traumu. Zodziu baisu.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų