Rašyti komentarą...
Netikiu nei vienu žodžiu , ta marmalynė, nuo jokių virusų neapsaugo, tai kam dar mulkinti žmones ir juos priverstinai badyti !.
@Vanda Kai kam prasidėjo smegenų sindromas.
Na ir? Sirgo, serga, sirgs... Taip buvo visada ir toks jau gyvenimo ciklas. O tai jau kitom ligom nebeserga? Serga ir dar baisesnem, ir didesniais mastais. Bet serga ramiai, isteriku nekelia...
Uztai kitom baisiom ligom neserga. Tiesiog namie mirsta ir visiems.dzin. Svarbu vakcinas parduoti ir zmones nuzudyti.
Labai įdomu ar prieš dešimt ar penkis metus tuo pat metu įvairiais virusais ar peršalimo ligom net ne daugiau sirgo.Taigi visad tas pats ypač šaltuoju metu laiku, ir Lietuvos klimate
@n O jo, tada tryda buvo pripažinta, kaip pandemija. Tu eik mokytis, motina ausis nuraus, kad užsiimi nežinia kuo.
Krenta visi paskiepyti, vakcina imuniteta zudo
@Cha Tam, kuria "Cha" Imunitetas yra kiekvieno normalaus organizmo apsauginė funkcia. Bet normalaus. Pačiam šita funkcija nežinoma, apie normalumą tau svajot o svajot. Dabar eik gert vaistus.
@Algis Taip, tik Algis susileidęs tris receptinio vaisto dozes be recepto, viską žino apie imunitetą ir organizmo apsaugines funkcijas. Jis yra pats normaliausias tarp nenormalių, vis dar turintis Napoleono sindromą.
Kol tie bukapročiai bus valdžioje susirgimai tik didės. Jie iš Briuselio gauna milijonus. Kaip ir nelegalus kuriuos isileido. Ta pripažino istorikas ir krašto apsaugos ministeris ponas Anušauskas.
126 žmonės - tai 0,00004508 procento Lietuvos gyventojų.
Siuo laikotarpiu, kai siaučia peršalimo virusai, svarbu turėti stipru imuniteta. Tačiau po skiepo 2 savaites imunitetas būna gerokai susilpnėjęs. Bet valdžiai tai nerupi, toliau skiepykites, susirgsit, numirsit "zemele padekos".
Trys pilnai skiepyti bendradarbiai covidu serga ir ne lengvai. O aš vis gyva :)
Nesuprantu kam ten kažkoks slėpimas juk žmones kad sera ir miršta ne skiepiti, paskiepiti viena dozę ir abejo dozem taip tat uzsikrecia skiepiti ir ne skiepiti. Skiepų informacinėms lape yra nuoroda pilnas imonitetas po skiepo praėjus 7 arom ne, bet Lietuvos SAM gudruciai sugalvojo savo ir nuorodą duoda jau 14 dienų. Išmoktų visos sąmokslo teorijos jeigu but informacija tiksli ir konkreti susirgo paskiepiti x, paskiepiti 1 dozę x, ne skiepiti x, tai patirtis pilnai paskiepiti po paskutinio skiepo praėjus 7 dienom x, po pirmo skiepo x, visiškai neskiepitu x. Kad nebūtų spekuliacijų gavau abi faizerio dozės, po 47 paskutinės dozės praėjus 2,5 mesrsiu susirgau ir persirgau tiesa lengvai. Prasimas nežais kit Lietuvos žmonių kantrybė ir nervais rašykit ir sakykit tiesa ir rezultatai bus kitibteigemi
Į viršų