Čmilytė-Nielsen: turbūt nereikia padėti šeimai, kurios pajamos 5000 eurų

Visuomenei kilus pasipiktinimui dėl liberalų lyderių svarstymų, kad nereikėtų visoms šeimoms skirti vaiko pinigus, viena politikė atsitraukė. Liberalų sąjūdžio lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen tikino, kad apie vaiko pinigų skyrimo tvarkos keitimą nekalbėjo ir pažymėjo, kad peržiūrėdama valstiečių palikimą, naujoji valdžia atsižvelgs ir į ekonomistų pasiūlymus.

V. Čmilytė-Nielsen teigė, kad apie staigų vaiko pinigų skyrimo tvarkos peržiūrimą ir keitimą nekalbėjo. Politikė tikino, kad sakė dalykus, kuriuos kartojo keletą metų.

Liberalų lyderė teigiamai vertina, kad vaiko pinigai ne vienai šeimai padėjo išbristi iš skurdo. Visgi V. Čmilytė-Nielsen pažymėjo, kad vaiko pinigus gauna ir šeimos, kurių pajamos tokios, kad „jie gal ir nelabai pamato, kai banko sąskaita pasipildo 60 eurų“ ir tai, anot politikės, nėra labai taikli parama.

„Ar reikia padėti šeimai, kurios pajamos yra, tarkim 1000 eurų? Taip. Ar reikia padėti šeimai, kurios pajamos viršija 5000 eurų? Turbūt ne. Ekonomistų priekaištai, išvedžiojimai ir paskaičiavimai yra įdomus dalykas. Ir naudingas, neslėpsiu.

Pamenu, jų buvo ir anksčiau, tik jau kitu kampu, kaip negerai keisti nusistovėjusią NPD tvarką, ir kiek tai padidins biurokratijos savivaldoje.

Vaiko pinigai tikrai jautri tema. Per jautri, kad joje skubėti su pokyčiais. Matysime, kaip atrodo biudžetas, matysime, kaip atrodo ekonomika, DNR planas. Tada ir svarstysime, ką daryti su valstiečių palikimu. Atsižvelgdami ne tik į ekonomistų klausimus, bet ir pasiūlymus“ – rašė V. Čmilytė-Nielsen.

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė ir Liberalų sąjūdžio vedlė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigė, kad reikėtų peržiūrėti vaiko pinigų skyrimo tvarką. Politikių nuomone, reikėtų vaiko pinigus skirti tik toms šeimoms, kurių finansinė padėtis išties prasta. Tokie politikių pasvarstymai sulaukė kritikos ir iš vaikus auginančių mamų, ir iš ekonomistų.


Rašyti komentarą...
Z
Zita
2020-10-30 13:54:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labiausiai tai reikia padėti bankininkų,elektros perpardavinėtojų ir seimo narių šeimoms jos gyvena vargingiausiai.
Atsakyti
-8

l
lietuvė
2020-10-30 14:11:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išverstaskūrė ir melagė . Į valdžią ateina veidmainiai .Kaip nuojų apsisaugoti ????
Atsakyti
-13

y
yyyyy
2020-10-30 13:49:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
...pritariu dar ir mažesniai algai, kad jiems nereikia....
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (50)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų