Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Aš nesuprantu šitu musu piderastiniu valdžežmogiu o ypač nuosedos ka šitie čiuožejei blogo padare jie ne žudikai ne ginklu tiekejei , o šita NUOSEDA tai reike šalinti iš posto jis dovanoje ordinus tam žmogžudžiui zelenskiui tieke ginkluote bandierom musu krauju uždirbtus mokeščius tratina kažkokiems bandieroms nori buti geri tai varykite į ta ukraina ir eikite MEDŽIOTI PUTINO GALVAŽUDŽIU prieko čia pilietybe ir apdovanojimai , o LIETUVELE BRANGI VALDEŽMOGEI VISAI NUKVAKO NUO KGB TVAIKO .
va iki ko priėjom,tėvai priversti pasmerkti vaikus,vaikai tėvus,net prie sovietų to nebuvo
@nu Niekada nepateisinsiu "motinos" tokio pareiškimo...praktiškai ji "pardavė" savo sūnų,neskaitant ir marčią.Db. dėl ko jai gyventi...nežinau ką tai motinai pažadėjo...ir ar verti šio pasaulio turtai prieš sūnaus pasirinkimą.*ATSIRIBOJU*..
Kokia tu motina jei eini prieš sūnų.
turi ruzijos pilietybę, ten gyvena. Jeigu būtų norėję, jau būtų išvykę iš ruzijos, kaip tai padarė kiti ruzijos menininkai. O gyvendami ten, jie parodo, kad pritaria viskam. Ir tos eilės tik patvirtina tai. Geriausia būtų, kad pati atsisakytų Lietuvos pilietybės.
Lietuvos komuniagos pavirto naciais.
Gal tegu Vanagienė atsistatydina?
Na tai tipo laisvė,......negali reikšti savo požiūrio,minčių, e nes būsi sudraskytas.
Sportą su politika sumaišė, du atskiri dalykai sumalti į vieną.
O gal jie neturejo pasirinkimo? Maloniai pakviete paciuozti.... Bet pabandyk tiems brudams pasakyti ne... Nemanau kad paliktu ramybe..
@Viena is versiju... aš irgi taip manau- jie gyvena ten, tai ir elgiasi taip. O jo žmona tai, tikriausiai, palaiko karą. Juk jeigu būtų norėję, būtų išvažiavę į kitas šalis, kaip tai padarė kiti. O Lietuvos čiuožimo federacijos vadovę laikas keisti, kiek metų vadovauja. Gal jau ir pensijinio amžiaus ji.
Tai gal dabar pradėkim šaudyti visus lietuvius ar Lietuvos pilietybę turinčius asmenis, kurie gyvena Rusijoje ir tyliai laukia kas bus. Ne, jie visi turi rautis plaukus ant krūtinės prie Kremliaus ir keikti putiną. Lengva teisti sėdint šiltai ant krosnies pas mamą po sijonu.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų