Rašyti komentarą...
Manau pavojingiausias nusikaltelis Panevezio apylinkese yra Rimantas Bobinas
kelis kartus yra teke susidurti su policija, visada jie gieda ta pacia giesme : jeigu parasysi pareiskima reikes gaist laika teisme, policijoje , ar jums to treikia????!!!!
Aisku taip nuteikinedami zmones jie tikisi jog nebus pareiskimai rasomi ir nereikes pildyti dokumentu, tuo paciu gereja statistika, "mazeja" nusikaltimu.
Deja realybe kitokia. Vazineja apsirukiusi chebra, bado zmones peiliais, vagia........
Protingai ir jautriai zmogus kalba. Aciu Jums Rimantai uz darba. Tikrai reiktu daugiau teigiamu straipsniu rasyti, ivertinti policininku sunku darba. Tada ir jie jaus didesne moraline atsakomybe. Tik gaila, kad zmonems idomiau, o gal jau yra ipratinti, "sotintis" neigiamomis emocijomis.
būkim biedni, bet teisingi ir vadinkim daiktus savais vardais: potencialiai nusikalsti linkęs bedarbis testosterono pritvinkęs jaunimas... emigravo. Čia gi tiesiog statistikos klausimas. Sudėkit kelis faktorius: bedarbystė jaunimo tarpe, perspektyvų nebuvimas, žlugusi pramonė ir tai bet kuriame mieste automatiškai reikš prastesnę kriminogeninę situaciją: nuo smulkių nusikaltimų (chuliganizmai, nesunkūs kūno sužalojimai, paprastai tariant - muštynės, apiplėšimai) iki organizuotų grupuočių. Panevėžys pagal statistiką visada figūravo kaip jauniausias Lietuvos miestas, kai gimstamumo rodiklis didžiojoje Lietuvos dalyje buvo neigiamas, Panevėžys vis dar nepriklausė tiems miestams, kurie "mirė". 2000-aisiais prasidėjusi nelegalios emigracijos banga, o vėliau ir atsivėrusios ES sienos situaciją pakeitė iš esmės - visa ta krūva jaunimo, kuriam toks miestas buvo nepajėgus užtikrinti darbo vietų (netgi Ekrano gyvavimo laikais) tiesiog... išvažiavo.
...ale didle puike yr pasitempe musu vyruka :D spaudziu desine er ateity busiu dar geresnes :D
tikiuoi, šitas tipas ir jo komanda greit neteks darbo. O miestui dirbs asmenys labai sąžiningi ir padorūs asmenys.
Po 2003 metų, kai įstojome į Europos Sąjungą


ASILE I SAJUZA MUS ISTUME 2004 METAIS GEGUZES 1 DIENA
Į viršų