Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Pradeda dapist. Ar tik nereiks celofane taves perpist, kad vel ekranuose auka pavaidintum vafli tu nedapistas!
@Tas jau su savo pastoviu cirku
Bet tu idiotas
@Mantas
Man tu šūdo gabalas, taip, kad pysk i tulika toliau savo žąsį tampyt lochas ir nedegink mano brangaus laiko. Gaila laiko tokiems grybams kaip tu!
@Kas toks esi?
Tai va tu esi gaidys apsitriedes eik ciulpk bybius haholams
@Mantas
Prie rusijos sienos visiem ivaziuojantiems matyt ciulpi vafliste
@Tas jau su savo pastoviu cirku
Ahuenas pisike,esu Italijoje dabar ir nematau kitų vėliavų išskyrus Europos sąjungos ir Italijos
@Rr
Nuo okupantų Fan Culo tu! O Pabaltijis kentejo ir ilgai, todel ir palaikymas kitoks
Keliant vėliavas ant valstybinių institucijų pastatų privalo būti laikomasi vėliavos įstatymo nustatytos tvarkos. Ji labai paprasta - pirma iš kairės Lietuvos Respublikos valstybinė vėliava, dešiniau kitų šalių vėliavos, tada ES, tuomet - miesto, paskutinė įmonės.
LR valstybinė vėliava keliama pirmoji.
Kaip galima iškelti kitą vėliavą neiškėlus LR valstybinės nepažeidžiant įstatymo?
LR valstybinė vėliava keliama pirmoji.
Kaip galima iškelti kitą vėliavą neiškėlus LR valstybinės nepažeidžiant įstatymo?
Viskas leidžia teismams ir kyšius imti. Celofanas vėliavos nepavige. Teismas dirba į 17val. O sako daug darbo turi. Kad užkėlė lietuvos vėliava tai jau nusikaltimas? Nevispročiai nusileiskit ant žemės.
@M
Nusikaltimas ne kad užkele Lietuvos veliava, nusikaltimas kad savivaldžiavo ir PAVOGE Ukrainos veliava
@M
Tu nesileisk ant zemes tokie kaip tu ir celofano gauja darot geda pries pasauli slykstus vatnikai
O tai istatymu teismui laikytis nebereikia??
Celofanas nuo teismo pastato nukabino Ukrainos vėliavą, pradėtas tyrimas dėl vagystės