Rašyti komentarą...
Matot koks žmogaus pyktis užvirė ant rinkėjų, kaip nepateko, y seima. Tiesiog gatavas diena nakty testuoti kol už dusins negyvai,ir kokį pavojingi žmonės eina y ta seima. Reikia iš viso vengti tu balsavimų., nes kozna kadencija prie tų, kurie sėdi 30 metų jungėsi vis baisesni genocido, vykdytojai, o kaip negauna prie lovio patekt, tai sako visus be gailesčio testuoti vakcinuoti. Bet but galimybė turbūt išssudytų ne mirktelejas. Buvo lyg žmogus prieš rinkimus. Čialynkinas. Gal savo tegul isitestuoja, nosy prasidures pagaliu. Bandymus ant savęs ponuli daryk, o piliečiai nuspręs, ką jiems daryti. Dieve prie balsavimo apylinkių per 100 km nesiartinti, nes gali laisvai berazumy agresyvų isrikti.
Jau liepos men.buvo issiuntineta PSO rekomendacija skelbt igripo pandemija iki 2023 m.Paziurkit SAM tinklapyje.Lb daug skaitau informacijos,kadangi moku 6 uzsienio kalbas,neturiu laiko aiskinti,kas tai per liga...pasakysiu trumpai-tarpinis variantas tarp gripo ir persalimo.Kadangi p ersalimo temperaturara 37,3,o gripo ir iki 40.Kaip nekeista,bet bakterine sloga(zalios isskyros) yra vienas is pozymiu,ir tegul Veryga neskiedzia,kad sloga-ne beda,butent,ir yra pagrininis pozymis.Tarp kitko, visi mirusieji -mire ne nuo viruso,o antriniu bakteriju,nors antibiotikais gydomi,nepasidave gydymui.Zmones,kurie daznai serga persalimo ligom,coronos neturetu bijoti,nes tai tos pacios grupes virusas ir orgtanizmas ji atpazista ir kovoja.Zodziu,daug skaitau,klausau ivairiu radijo stociu(moku daug kalbu),todel daug zinau.Virusas yra,bet netoks,kaip jis piesiamas,visa beda jo plitimas,plinta kosminiu greiciu,bet ne mirtinas.
@juza Ačiū nuostabus paaiškinimas, net savo termometrą nesiojuosi, nenoriu, kad mane ten kažkoke iš spindulėlis smegenis švitintų kinieciai visko gali pridėti y tuos termometrus.o testuotis, vakcinuotis nieku gyvu. Ir taip neydomu žmonių daug išmirs. O balsuoti už žmogėnus, aligarhus kurie 100 metu žino viena, vergu turi būti. O demokratijos ir tiek pat metu nėra visame pasauly. Ačiū jums už teisingą komentarą
Čiaplinski , tu nelaimingas! Tai dabar jau koroną pripažysti prie gripo . Viską žinojai, bet protą pisai Lietuvos piliečiams
@Morta Taigi žmogėnas turėtų leidimą, aidyti, tai visus išpyskintų, nes žmonės už pabaisas nebalsuoja. Va koki eina y seima, o kalejime tai nuteistieji iš viso tik gavo biliotenį vienmandatėse balsuoti,o partijų sąrašų negavo. Tai faktas. Va kaip balsuoja kalėjimuose, o gal ir slaugos, senelių namuose, nes tyla niekas niekada nepasakė kaip kalėjimuose balsuojama. Nueiname y tuos rinkimus. 25d. Vėl bus baisus pažeidimai baisesni nei baltarusijo. Na rusijo galima, pas juos nuo senovės vienas laimi per rinkimus Rusija, Baltarusija,. O čia tipo demokratinė valstybė. 100 metu pasauly ner demokratijos ir faktas. Aligarhai žino vieno tik viena. Vergu turi būti ir taškas.
Kas per nesamone antrastej parasyta?
Į viršų