Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Visose kebabinėse ir visose picerijose pilna "daktarų", "inžinierių", ir šiaip "inteligentų" iš babajūnostanų. Ekonomiką kelia.
@opa Sako dar reik atvežt ,sakė kas islaikys pensininku armija, normaliai a? Cia L r t
@opa dar bulbasas sake atsives 145 tuk tokiu specialistu.....isivaizduoji kai jie prades brautis is bulbiu rojaus visi cia !
@nu Žopa cia bus
Jei boltas užsienietis jum atvežė maistą, tai jeigu šudo skonį pajusite burnoje, tai nenustebkite.
ko jus stebites, kad seimunai wolt bolt babaju nesutvarko, gi paziurekit praeitos savaites ivykius, patys laksto su tais boltais, akivaizdu uzsisako edala is voltu ir uz boltus lakstydami naujametinem naktim dar atkisa cekus, kad uz musu visu pinigus dar uz ju keliones sumoketume.. tai kur cia neklestes visokie woltai ir babajai jei visiskai palaida bala visame kame. O dar gi algas pasikele. Eilinis pirmos kadencijos seimunas 4000 i rankas liuosai gauna, o per kiek laiko tokia suma ikrenta i Tavo saskaita???
tai kaip vezys, plinta nestabdomai. paziurekit i ju "ninzes"(moteris) pastoviai nescios, dauginasi kaip tarakonai. naikinti vizas ir nx juos visus
Anglija, Londonas baltieji sudaro tik 30%.
Birmighamas antras pagal dydį miestas Anglijoje, baltieji sudaro tik 48%.
Nusikaltstamumas muša visų laikų rekordus, ir toliau didėja nesustodamas.
@Battle for London Švedija susisaudymai kas dien uzsiveze gi lopeliai 200 000 is sirijos,o jie nezino kad mus visais jie laiko kiaulem? Ir mus nuzude i roju papuls? Tai kam tokiu atvezt?kazkas sudomintas chaosu?
Labai grazus vyrai...LOL
@Camel Man jų bobos patinka labiau. Nuo Afgano laikų prisimenu.
Vertinkite bolt wolt teroristus užsieniečius 1 balu, kad jų paskyras blokuotų.
Budami vieningi, esame stiprus.
Dalinkites soc. tinkluose, žiniasklaidoje ir kitoje viešoje erdvėje.
As nesuprantu kur veterinarija maisto
As nesuprantu kur veterinarija maisto
@DĖMESIO!!!! Tie kas vezioja maista ju batai purvini jie patys purvini net nechigieniskai atrodo per balas per purvus vazineja,ju tos kuprines matet? Juodos purvinos ten niekad neplautos,atveza maista stebejau is sono nusiema ta kuprine purvina deda ant zemes istraukia maista savo šudinom rankom,o zmonem čeburekus kur tika iskepe ir maiselyje paduoda palangoij gaudot? Negeda? Tai jie Indijoj ar pakistane priprate miegot gatveij ten ant saligatvio pašikt poto šudinom rankom pavalgyt ryžiu cia pat isvyrtu ir nusipraust galva dantis is cia pat myzalu balos begancios per gatve,ka jus vezat?
@As nesuprantu kur veterinarija maisto Tie užsieniečiai pakakoja rankų neplauna. Eina iš tuliko segasi kelnes prie visų, prie kriauklės net nesustoja
@Žiauru Nusiplaus i maista kuri atveza
@O kam Ir dar paragaus to maisto. Pasakojo viena restorano darbuotoja, kai užsienietis tai vis kažkas dingsta iš maišo
@Žiauru Jeij buna kokiu pora tortiliu pora kasadiliju ar kokiu dar pora rusiu salotu ,tai suvalgo kokia kasadilija ir nuvalgo salotas.O jus dar po ju valgot : ) nors ir zinot kad jis kišo savo šudinas rankas
@DĖMESIO!!!! Norėtusi kad kievienas šia informacija dalintusi. Situacija realiai yra sudėtinga. Šitos išmatos suteikdė Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos gyvenimus. Jau pasidalinau šita informacija, tiuosi jūs irgi ta padarėte. Kiekvienas pilietis yra atsakingas už savo Valstybę.
Keisti sutapimai prisivež kai prasides zapad 2025 ? Nenoreciau tiket kad tie air force pakistan kur tika buvo atskride eis pirmi o is galo ivanas? Manau musu kariai jau turetu žinot savo pozicijas.
UK 50 miestų pakistaniečių gaujos organizuotai prievartaudavo nuo 11 metų mergaites grupinėse prievartavimuose, kuriuo metų dalyvaudavo 13 vyrų.
Southport migrantas nužudė vaikus, kurie lankė šokių burelį.
@Deportuokit šiukšles As kylije is kelto neten nusukau per kiemus,mane dviratininku tokiu mafija apsupo norejo akmenim jau metyt bbd kaip daviau per tapke isvaziavau,as zinau kas tai yra
@Jo? Kokia tai Valstybė?
@Pilietis Klaipeda-kylis su keltu ten islindom bet as i NL variau.
@Vokietijoj Ačiū už informaciją. Saugokit save. Ir tokiu istorijų daug. Mylėkime savo Valstybę ir ginkime, nes deja Anglija yra prarasta..
@Pilietis Bet valdzioj turetu labiau mus mylet nes mes esam valstybes kraujas
@Tai Su biskiu

Skaitomiausios naujienos




Į viršų