Buvęs ūkio ministras M. Sinkevičius jau turi darbą

 Buvęs ūkio ministras socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius laimėjo bendrovės „Jonavos vandenys“ vadovo konkursą. Tai jis trečiadienį patvirtino BNS.

Pasak M. Sinkevičiaus, naują darbą jis turėtų pradėti gruodžio 1-ąją.

Iš trijų kandidatų į pokalbį su konkurso komisija trečiadienį atvyko tik M. Sinkevičius, rašo „Jonavos žinios“.

Pasak dienraščio, M. Sinkevičius iš pateiktų 30 testo klausimų teisingai atsakė į 28 ir surinko 9,33 balo. Pagal nuostatas pretendentas turi surinkti ne mažiau 5 balų. Pristatyta M.Sinkevičiaus veiklos programa komisijos įvertinta 9,28 balo.

M. Sinkevičius anksčiau yra dirbęs „Jonavos vandenų“ stebėtojų tarybos nariu.

Socialdemokratas spalį baigė karjerą Ūkio ministerijoje, nes Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) tarybai rugsėjo pabaigoje nusprendus trauktis iš valdančiosios koalicijos, M. Sinkevičius pareiškė vykdantis partijos valią ir paliekantis ministro postą.

Vėliau spalį skelbta apie M. Sinkevičiaus ketinimus grįžti Jonavos rajono savivaldybės tarybą.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) M. Sinkevičiaus prašymu atkūrė jo vietą rinkiminiame sąraše. Į tarybą jis grįžtų, jei kuris nors su socialdemokratų sąrašų į tarybą išrinktų politikų nuspręstų atsisakyti mandato.

M. Sinkevičius per 2015 metų savivaldos rinkimus buvo tiesiogiai išrinktas meru-tarybos nariu. Mero posto jis atsisakė dėl pasiūlymo vadovauti Ūkio ministerijai.


Rašyti komentarą...
P
PP
2017-11-16 12:14:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aj netikiu.. Viešai,šviesiai galima parodyti norimą rezultatą. Ar nesusitarta tamsoj po antklode...? Ką gero jis nuveikė per metus ūkio ministerijoj?
Atsakyti
0

O
OzioTvartas
2017-11-16 23:06:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Doras ir geras socialdemokratas visada tures darba, o kaip te lerva socialdemokratu isdavikas Linkevicius, ar jau padejo seimo nario mandata????
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų