tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvusi pirmojo pasaulio raketė Borisas Beckeris penktadienį už turto slėpimą nuteistas pustrečių metų kalėjimo.

Buvusi pirmojo pasaulio raketė Borisas Beckeris penktadienį už turto slėpimą nuteistas pustrečių metų kalėjimo.

REKLAMA

Šešis kartus „Didžiojo kirčio“ turnyruose triumfavęs vokietis pusę bausmės atliks įkalinimo įstaigoje, o vėliau galės būti paleistas lygtinai.

Tarp kaltinimų – nedeklaruotas nekilnojamasis turtas Vokietijoje, nuslėpta 825 tūkst. eurų vertės paskola, akcijos.

Anksčiau šį mėnesį jis buvo išteisintas dėl dar 20 kaltinimų, įskaitant devynis kaltinimus dėl prizų ir medalių, iškovotų per tviskančią tenisininko karjerą, neperdavimo.

B. Beckeris prisiekusiesiems sakė nežinantis, kur yra šie daiktai, įskaitant du iš trijų jo prizų, iškovotų per Vimbldono vyrų vienetų mačus.

„Jūs nesigailite, nepripažįstate savo kaltės ir bandote atsiriboti nuo nusikaltimo ir bankroto. Nors priimu jūsų pažeminimą kaip proceso dalį, nuolankumo nebuvo“, – sakė teisėja Deborah Taylor, skelbdama bausmę.

REKLAMA

Ji pridūrė, kad ankstesnis B. Beckerio teistumas Vokietijoje už mokestinius nusikaltimus buvo „svarbi sunkinanti aplinkybė“. 

Kol kas nebuvo pranešta, ar buvęs tenisininkas pateiks apeliaciją.

„Didžiulė suma“

Buvęs čempionas prisiekusiesiems papasakojo, kaip jo 47,4 mln. eurų vertės karjeros uždarbį prarijo brangios skyrybos su pirmąja žmona Barbara Becker, vaiko išlaikymas ir „brangūs gyvenimo įsipareigojimai“.

REKLAMA

B. Beckeris pasakojo, jog buvo „šokiruotas“ ir „sugėdintas“, kai 2017-ųjų birželį jam buvo paskelbtas bankrotas dėl daugiau nei 3 mln. svarų (3,58 mln. eurų) nesumokėtos paskolos už nekilnojamąjį turtą Ispanijoje.

Nuo 2012-ųjų Jungtinėje Karalystėje gyvenantis vokietis teigė bendradarbiavęs su patikėtiniais, bandančiais užsitikrinti jo turtą, net siūlęs vestuvinį žiedą, ir pasikliovė patarėjais, kurie tvarkė jo finansinį gyvenimą tenisininkui baigus karjerą.

REKLAMA

Tačiau buvęs sportininkas buvo pripažintas kaltu dėl keturių kaltinimų.

Duodamas parodymus, B. Beckeris teigė, kad „didžiulę sumą“ pinigų uždirbo per savo karjerą.

Tačiau vokietis, kuris vėliau treniravo dabartinę pirmąją pasaulio raketę Novaką Djokovičių, dirbo televizijos sporto komentatoriumi ir yra įvairių prekės ženklų ambasadorius, sakė kad jo pajamos „dramatiškai sumažėjo“ po karjeros pabaigos 1999-aisiais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų