Rašyti komentarą...
Pastabos iš po politinio antkapio...
Jau kaip nusibodo šita konservatorių klasta ir melavimas...
BEPIGU dabar pamokslauti gėdingai susižlugdžius savo įvairiaplanę karjerą buvusiam ne tik LR Susisiekimo ministeriu , jau negrįžtamai susigadinusiam savo politinę-dalykinę reputaciją E .Masiuliui!?Nepasimokęs iš savo degradavusio kyšininko nerealių gyvenimiškų istorijų ,susiprastų bent dabar Patylėti!?
Gaidys pasiimk vazelino daugiau i zona ten is seimo nario gaidi darys.
Visiems aisku,kad kaimynai uzdirbs ir išlos,o mes liksime dugne.Bet,šitas jau irgi daug pasisavino,ir dar nesėdi.Cia kaip vagių valstybė.
Kokie jus nupeze kai kurie komentatoriai. Jūsų galvose karvašudis. O ministras apsišiko su melagyste. Dabartinė vyriausybė klounų darželis. Kas rinkot mylekit ir šiknas valgykit.
Buvęs ministras ir esamas kyšininkas !!!
Na lietu oje gi kaip oas putina , paimi paskola o ant taves saukia kad pvogei ar kysi gavai .
Taip kad lietuvoj grybiene gaunasi , o gal geriau is b raides koks zodelis
Na sutartis gali buti nutįaukta gi tiek kontrabandiniu rukalu varo .
Siaip gerai kad ministrai nepasitrauke nors gitanas taip trosko . Jis gimnieko neveikia tik europarlamente staiposi ir tiek.
Tai su tom trasom kaip su pasienio tvora - per grybauskaites desimtmeti tvoros negalejom uzsitverti , dabar nauseda aiskina kas yra orezidentai kas nera , o sustbdyti trasu tranzita kelnes pilnos su... .
O atstatydinti vyriausybe tai burbuliukai akyse ziba .
Zinot - kokie tai prezidentai - tai nusikalteliu gauja nestabdoma genocido nusikaltimai lietuvoje ..... Kvepia putinizmo nebaudziamumu.
Į viršų