Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nežiūrint į bankų žaidimus su palūkanomis, neišvengimai artėja hiperinfliacija. Pamatysite dar ko nematę dėl pinigų nuvertėjimo. Kas spės laiku nusipirkti būstą - išloš neabejotinai. NT ir nuoma labai stipriai brangs.
Makaronai
Puikios žinios ubagams...LOL
NTsniku uzsakytas straipsnis
NTsniku uzsakytas straipsnis
Kaip ir reikejo tiketis NTsnikai iskart uzsake straipsnius, kad "skubekit pirkt". Pries Euribor suoli bankai siulydavo marzas ~2 proc. Katik kalbejau su bankais tai siulo 1.4 proc. Ir tai sake jau nuo ziemos siulo, bet busto rinka ir tai sustingus, nors bankai jau 0.6 sumazine pradine marza. O cia ECB 0.25, kuris jau senai matosi 6 men EURIBORe 3.75 ir tai nieko nereiks.

Juokinga buvo matyti, kad geguze pletotojai pakele savo dezuciu kainas iki 5 proc, tipo nes gi mazes Euribor :D. Niekas nepirks nes neipirks. Bankai tuoj savo pradines marzas vel kilstels ir taip iki nauju metu ji pataps vel 2 proc ir su EURIBOR bendrai bus panasi palukanu suma kokia esa dabar.

Tai nenustebkit skaityti tokiu straipsniu pasakas nes NTsnikai dega sikna nuo gobsumo. Nenori mazinti uzkeltu kainu ir dabar labiau ne Avulis tai raso, o CITUS, S Tarutis ir M Statulevicius ir pan.
@NTsniku uzsakytas straipsnis butu dabar nuperka tiek pat kiek prieš pinigų covid spausdintuva, kaip ir rekordiškai mažu, 0 palūkanų, 2019 metais, vilniuje kas mėnesį po 250-270butu nuperka. Viskas čia ok, daug kas nuomai už grynus perka, o lietuviai mažiausiai iš visos europos ima paskolas, beveik viska už savo perka,
@svaigale pries 2019 pirkdavo bent po 500 Vilniuje. Dabar, kad statistika nekristu prie nauju butu prideda kotedzu kieki :D. Raso nupirkta "nauju butu ir kotedzu" nors seniau taip nerase :D. O perka ne LT zmones, o baltarusiai, verslininkai, imones. Plauna juodus pinigus nes pas mus pilna istatymu spragu.
gerai, kad nereikia jokių paskolų, matau kaip žmonės sveikatą praranda. gyvena dėl dežutės paaukodami savo laisvę
@turėk dabar O jeigu neturi kur gyventi? Tuomet žmonės yra priversti imti paskolas iš įstatyminių vagių. Valstybė nepadeda tėvai ir seneliai nebuvo komunistais {naujausi butai dalinami vėliau išperkami).... tikras Lietuvos patriotas esąs biednas iki šiol, nors praėjo 35 metai mūsų demokratijai.
@Tauta kaip valstybe nepadeda? Pas mus dar socializmo kiek nori. Duoda paramas būstui pirkti, duoda socialinius butus, stato socialinius butus, net lt turtingiausiame kampelyje neringoje socialiniu butu nauju kiek pristatytą :d...duoda paramas nuomai, ir t.t. valdžia per daug padeda
@Tauta Reikia būti Landsbergiu..
Vytis Radvila klysta. Dabar - kaip tik geras laikas. Bankai taiko žemiausias maržas, kurias reiktų fiksuoti. O euribor bazinės palūkanos po 2-3 metų bus 2%. Tačiau tada bankų palūkanos bus pakilę. Ilguoju laikotarpiu Vytis laimėtų, prasiskolinęs dabar. Na, bet klaipėdietis spręsti turėtų pats.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų