Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vežu su žmona po 11 euru. Už braškes
Pirkau iš kaimynės, kuri man priskynė iš daržo, augusios po atviru dangumi, žemėje tai mokėjau šiandien jai 4eur už kg. Pirmasis jos derlius buvo, tad natūraliai sirpti šios uogos pradėjo tik šiomis dienomis
braškės lietuviškos, persikai lietuviški ir trešnės lietuviškos gal. Žmonės atsipeikėkit kokios braškės lietuviškos, šiltnaminės gal pilnos trąšų, neduokit bent mažiems vaikams
@Palangos turguj o transportuojamos iš tolimų kraštų, kad nesupelytų apipurškiamos fungicidais, pvz Iprodionu, kuris yra mutagenas ir sukelia vėžį. Skanaus.
Kuo daugiau DURNIŲ, tuo geriau....!!!
mano braškės arklinės, tai viena braškė - vienasa euras. Amt ir nėr!
Atsiras durnių, kurie ir 120 eur mokės. Ką padarysi?
Keista,susirūpino kainom,ten suvažiuoja turtingi žmonės,koks kieno reikalas,noriu parduodu brangiai,noriu pigiau,o norit pirkite nenorite,valgykite kebabus....
pamatyti tuos kvailius kurie moka po 12 eur/kg kai tuo tarpu Vilniuje braškės po 4 euriukus
@Reikėtų Tai ir sedėkite siosyinej,valgykite pigias braškės,ko ten į tą Palanga?
@Reikėtų , tikrai reikėtų pažiūrėti ir pasimokyti iš tų "kvailių" - sėkmigi ir pelningi verslai, nauji ne lizingu pirkti automobiliai, nuosavos naujos vilos, firminiai drabužiai, linksmi, kvepiantys, gražūs, savim pasitikintys žmonės, neskaičiuojantys centų kišenėse. O ką tu?
@jo Iš komentaro akivaizdu,kad tuščių neragauto alaus skardinių kolekcija vaikystėje tau buvo gyvenimo siekiamybė :).
Garantuoju,kad Simonke nurodo visiems policininkams kontroliuoti jos nurodytas braskiu kainas,katras ji pati ir nustato.kerstinga boba,neatleidzia uz rinkimus.Dar ne to ji jums pribrangins.Aceit karas reik pinigu gynybai.O is tikruju visi pinigai eina i jos saskaitas Sveicarijoj.Dabar matot varksai ka pridaret.Butum uz Vegele balsave siandiej jau braskes po 2 aurus butum.Kodel prezidentas tyli kai ji tokius siaubus su kainom daro.
Net is smulkus, mikro verslas gali generuoti 300-500 eur pelno per dieną. Ar čia didelė problema per savo ATOSTOGAS susimokėti 12 eur už kg braškių, 10 eur ar šaltibarščius? Tie kas visiškai negali mokėti - augina patys, neauginantys, bet taupantys per ka naktiniam turguj. Variantų visada yra. O pats geriausias - UŽDIRBTI DAUGIAU, t.y. tiek, kad nereikėtų skaičiuoti centų per atostogas. Jei nėra pinigų atostogoms - reiškias dirbat per mažai, dirbat ne ten, arba dirbt nemokat.
@zonius Ką tu ten Balbieriškį taip jau labai dirbi ?
@Nu ne balbierišky, kalabybiškėse bitkoinus kasu. O kas gero vilno taromate, kaip ten alga?
@zonius Tai galime tau apsaugą pasiūlyti , kaip 90- ais metukais, kurios negalėsi atsisakyti , visgi verslininkas esi , teks prasibašliuoti .
@zonius Uai paimu uz 8000 zmogui 10 d, braskes nemokai buna ir ne tik. Cia dar eiti pirkt. Nx
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų