Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tie,kurie iki 1 turo puolėt Nausėdą,kai norėjot Vėgėlės,Vaitkaus ar Žemaitaičio, dabar rašote ditirambus ,kur jūsų principai,orumas,išdidumas, vadinasi,jūs parsidavėliai,trokštantys bet kokia kaina valdžios.balsuokit,nebalsuokit,bet nerodykit savo išverstskūriškumo.
@turiu klausimą visais laikais visose šalyse taip yra,kad kai tau patinkantis kandidatas nepatenka, tada renkiesį tą, kurį laikai mažesnia blogybe. čia nėra jokio išverstaskūriškumo
@nereikia lia lia mažesne
su arogancija visa laika kuria intrigas, tai parodo ju požiuri tiek i mus tiek i pačia Lietuva
@koncervai O kas ten su cekiukais apsivoge ?
@nu Skaistė,Kairys,Šiugždinė
@koncervai Į jus Vaitkus parodė požiūrį,..chaaaaaaaaaaaaaaa
Konservatoriai - politinė jėga
Nausėda, taip pat politikas
Tame bėda
Blinkevičiutė ,,populitikas,,...
50 -metė "Piktoji teta" Šimonka, stengiasi patekt į prezidentūrą Vilniaus valdininkų,vilniaus jaunimo,LGBT renkama,naudodama jaunimo leksiką,storžieviškumą,aroganciją
@sėdmaišinių mylėtoja Ji pateko,jos tikslas pasiektas,džiaugiamės,didžiuojamės,kad nėra 2 ture VVŽem., ačiū jai,jos rinkėjams.Dabar jau tas pats,abu geri kandidatai.
Kokia yra IŠVERSTAKŪRĖ yra ši save vadinanti politikę Blinkevičiūtė. Sinkevičius nekaltas/ aplinka kalta. Čia galimai jos moralinis šūkis: vok tik žiūrėk, kad nepagautų. Nausėda puikus žmogelis, nes su juo reikės derinti būsimą vyriausybę? Blaškysiuos ir čia, bet ,,dirbsiu iš peties,, Briuselyje.
Kai pamatau šitą kalę intrigantę, Karbauskį, Širinskienę, Žemaitaitį ar bet kurį kitą prokremlišką padarą, paklausau ką jie kalba ir paanalizuoju ką jie nuveikė, veikia bei ruošiasi daryti, tai taip ir norisi suvaryti juos visus į vieną daržinę bei apipylus mazutu padegti. Brūdai. Brūdai, kuriems nuo carinės Urodinos laikų nesisekė nieko sukurti, padaryti gero, išskyrus vogti. Kai negali vogti - kalti konservatoriai. Nepavyksta užgrobti valdžia - kalti konservatoriai.
@Vasileuskas E priedų gerbejau
@Vasileuskas verkia vasaros 5 tavęs nesulaukdami
@Vasileuskas Nenormalus esi. Kito vardo nepritaikysi....
@Vasileuskas šitas tipelis ,visus koliojantis ,nesulauks bausmės.
@Vasileuskas durneli , tu, durneli, kada atsipeikėsi? Nebevartok durnaropių - baigsis kliedesiai
@Vasileuskas Didesnių vagių kaip koncervai Lietuvoje nėra.
Mes ne už nausėdą,bet reik balsuot prieš premjerę..tai jei nėra mano kandidato,aš neisiu išvis į rinkimus,kad likčiau savo principų vertas, o ne už bet ką...tokie žmogystos parsidavėliai,išdavikai gali išduot bet ką...
@baisiausi tie,kurie sako Arba tu esi kvailys, arba konservas, arba, kas dažniausiai pasitaiko- abu viename.
niekam neįdomi storos Briuselio veltėdės nuomonė.
Pensininke namo
@Jonas O Ozy i RIETAVA!

Skaitomiausios naujienos




Į viršų