Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nereikėjo gulėti vasarą pliaže išvertus rurą ir būtu nereikėję kandžiotis.
Žemaitaitis labai garsiai pasake, kad jis su Brazausku sudare koalicija. Vo tai tau. Nemunausrininkai, atsibuskite, cia ne tik Paxo pasiuntinuku jusu Didysis vadas buvo, o gal dar ir pogrindines LKP jaunasis sekretorius. Ambalas ne savu i koalicija neprileisdavo.
@Edis Skaitai sapnininką:) sapnuok toliau.Užsidek žvakelę
@Žmogeli Ne tusciagalvi antivakseri is Nemuno priesausrio, taip sake tavo bludyjantis plepys, Remyga. Paskaityk, nebekvailiosi.
@Edis Konservata:)
Grubiai šnekant,gal net vulgariai,tai išdulkino Nausėdą su Blinkevičiūte Uspaskich, Armonaitę taip pat. Koalicija bus "tobula".
Grubiai,gal net vulgariai šnekant, tai išdulkino Nausėdą su Blinkevičiūte Uspaskich, Armonaitę taip pat. Koalicija stulbinanti.
Kas yra aišku: socdemai ir Skvernelis nori dar pakelti mokesčius, kurie nuo 2025 ir taip padidinti. Va tokia visa jų politika - kelti ir kelti mokesčius ir tratinti mokesčių mokėtojų suneštus milijardus.
@Algirdas Taigi Lietuvoj mažiausi mokesčiai. Ką čia tauzyji, nieko nežinodamas
Rytoj Lietuva parodys kam bus gėda.
Viską lems atėjusių balsuoti sk
Viską lems atėjusių balsuoti sk
Jei ateis mažiau nei 50% rinkėjų, vėl matysim žvengiančią buhalterę ir kreivą Anūkėlio snukį. Nes jų nuzombėję rinkėjai tikrai ateis balsuoti.
Koks liudnas vaizdelis, visi šnekejo beli ka, valdžios ponia labai nervinga, matyt pavargo per 4 m., o Briuselio senike tai visai nesivalde, pakeltu tonu šukavo, negi čia busima premjere, varge varge, kodel dieve taip baudi Lietuva, negi nera protingu žmoniu, kurie galetu valdyti šali.......
kažkokia šventė. Pasisveikinu su kažkur matyta asaba. Žmona klausia - su kuo pasisveikinai? Sakau kažkokia boba iš mūsų kaimo. Juokias. Ta boba buvo Blinkė. Komuniagų pakalikė. Ambalas suženijo LKP - LDDP su sociukais demais ir komuniagos "išgaravo".
@LLBM O pasisveikinai su šimonyte:)pasitikslink.Gal silpna rega?
Nausėdija darys vaikus su Navickienėm ir Lietuva klestės. Visi rinkimai Lietuvoje yra tik humoras. Ramanausko humorą net prokuratūra tiria.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų