„BioNTech“ vadovas: vakcina nuo COVID-19 gali būti patvirtinta gruodį

Vokietijos biotechnologijų bendrovės „BioNTech“ vienas iš įkūrėjų Uguras Sahinas ketvirtadienį pareiškė, kad jo kompanijos ir JAV farmacijos įmonės „Pfizer“ kuriama vakcina nuo koronaviruso Jungtinėse Valstijose ar Europoje gali būti patvirtinta dar iki šių metų pabaigos.

„Mes dirbame visu greičiu“, – interviu naujienų agentūrai AFP sakė jis, patvirtindamas, kad įmonės planuoja penktadienį kreiptis dėl leidimo naudoti savo vakciną JAV, o Europos reguliavimo institucijos kitą savaitę gaus dar vieną duomenų partiją.

„Yra tikimybė, kad dar šiais metais galėsime gauti JAV, Europos ar abiejų regionų patvirtinimą“, – sakė U. Sahinas.

„Mes netgi galime pradėti tiekti vakciną gruodį“, jei „visi labai glaudžiai bendradarbiaus“, pridūrė jis.


Rašyti komentarą...
J
Justice
2020-11-19 22:36:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebespesit jau , pabaiga čia pat
Atsakyti
0

R
Rima
2020-11-22 14:35:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nepasieks jokia vyriausybė,jokie medikai,jokie sveikatos apsaugos ministrai be žmonių sąmoningumo ir supratimo,o mūsų debilų analfabetų visuomenėje vyraujanti dauguma,taigi iš išvada su tokia visuomene gerais norais nepasieksim nueko gero reiškia priemonės turi būti ,tik bizūnas,nes atsakomybė ir supratimas šiais visuomenei yra nesuvokiami.
Atsakyti
0

I
Ironija
2020-11-21 11:36:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip žada, taip žada, kad jau jau tuoj, bet po poros dienų tie pažadai tolsta ir tolsta... Gal iš to didelio debesio sukurtų vakcinų nei menko lietučio nebus. Kinai tyliai, be jokių išankstinių pagyrų, susikūrė vakciną ir jau skiepija saviškius, mus palikę su jų virusu dorotis. Vaje, vaje...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų