Rašyti komentarą...
Zmones, atsiminkit visam gyvemimui. Mentai visur vienodi, cia ne profesija, cia visi zverys.
Buvusio kauno mero puseserė.
Ar ji tinkama bent jau prižiūrėtoja.
Ne padėtis įvedinėk , visiškai nėra kompetencijos , atsistatydink .
Mūsų išrinktieji elgiasi kaip lukašenka ant savo taikių žmonių kurie pergyvena dėl savo ir artimųjų saugumo siundo policija o šie elgesi kaip lukašenkos pakalikai o svetimiems maistelį ir pagalvėles parūpina užuot varę lauk baisu net žinių laidas isijungti vemti norisi
Bilotaite atsipeikėk. Kokias nesąmones kalbat. Išgirskite savo piliečius ir nebus riaušininkų. Norit kaip Lukošenka susidoroti su kitaip mąstančiais.
,,Antivalstybinė veikla,,. Žinoma apkaltins sušluos žmones kad netrukdytų. O jie tik gina savo vaikų saugumą. O ne orėtų mūsų vyriausybė apgyvendint pabėgėlius prie savo namų, Ponios Lanzbergienės pastatuose įsigytuose ne už savo pinigus už gautus. O gal jau praturtėjus atidavė valstybės biudžetui. Juk paskolas paprasti žmonės gražina. Bilotaitės balsas nervingas. Gal todėl kad suprato nesusitvarkanti su pareigom. Mes negalim turėti savo nuomonės prie šios valdžios. Gal nebūtų deginamos padangos, jei būtų išgirsti. Kuo mūsų valdžia skiriasi nuo Lukošenkos, jei negirdi savo piliečių.
@Aš TIKRAI,KO NE BALTARUSIJA LIETUVOJE? NET BALTARUSIŠKA PREZIDENTĘ TURIME...NA LIEKA TIK LIETUVOS ŽMONES ŠAUDYTI IR GRŪSTI Į KALĖJIMUS...BILOTAITĖ JAU TAM PASIRUOŠUS.
Kažin, kaip Lietuvos valdžia dabar atrodo pasaulyje? Koks Lietuvos įvaizdis? Kaip mūsų ale ,,ministrai" vertinami?
@Įdomu Vadina ATSILIKĖLIAIS VAGIM ŠPEKULIANTAIS .NESAŽININGAIS
Laikas perkratyti žaliukų charakteristikas. Ilgai nepasišakos. Bilotaitės geriau neužsiutint.
fašistinė , totalitarinė , neregėto bukumo valdžia priėjo liepto galą
@Akivaizdu Pagaliau, kažkas supranta,ką reiškia šitie būki nevykeliai kurie gavo valdžia,tai baisiau už marą,covida,AIDS tai nelaimė Lietuvos
@Lenkas O kas vykėliai ?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų