Rašyti komentarą...
Kokiam degradui reikia būti, kad mažai gyvunėliui išlupti akis ....
kai su protu galima ir toleruoti
specialistai naikintojai...nesuvokiama, seniūnija lai skiria lėšų ne naikinimui, o tų gyvūnų sterilizavimui, tuomet jie nesidaugins ir gyvens tiek, kiek jiems priklauso. Sterilizuoji ir paleidi i laisvę,o gaudyti ir naikinti....kokią teisę mes turime sau prisiimti Dievo vaidmenį...tai yra amoralu ir pasibaisėtina, ko mes mokome savo vaikus, turbūt to, kad kai pasensim ir po savim darysim, jie mus sunaikintų...
Viktorija, gal žinote ar yra gyvūnų globos atstovas Raseiniuose? Raseiniuose nei seniūnas, nei gyvūnų globos asociacijos Raseinių skyriaus pirmininkas, nei rajono meras nesirūpina beglobiais gyvūnais. Motyvas nėra pinigų. Gyvūvai yra užmašami, skandinami ar užkasami ar kitokiais būdais sunaikinami. Gal galite, Viktorija, atvažiuoti į Raseinius, arba nurodyti į ką būtų galima kreiptis.
Už ką jų nekęsti? Už tai, kad jie turėjo žiaurius šeimininkus kurie jų atsikratė kaip šiukšlių? Tokiems gyvūnėlius reikia užjausti ir stengtis jiems padėti!
tai kad deja, atsiranda tokių kuriems jos trukdo ir maišo. Todel ir siųlo strelizuoti.
Noriu pasakyti 'Leses' darbuotojai Viktorijai Naujokaitei, kad tegu ji nuvažiuoja į Egiptą ar Turkija ir pamato kaip ten veisiasi ir gyvena šie gyvūnai - katės. Aišku, jų ten niekas nelaiko namuose, bet jie veisiasi, gyvena ir niekam netrukdo kieme, gatvėje.. Jie ten yra maitinami ir priimami kaip gyvybę turintčio būtybės. Niekas jų ten nekastruoja, bet katės gyvenančios tuose kraštuose nikam ir netrukdo...
Esu pati susidūrusi su 'Lesės" darbuotojų "pagalba', kai norėjau riglausti pas juos neprižiūrimą katiną. Pasiųlė pačioj pradžioj jį iškastruot, o po to ieškot jam šeimininkų..
Nereikia čia eiti iki tokių kraštutinumų, kad lauke lakstančios katės ir katinai tik teršia aplinką ir alergizuoja :D. Aplinką daugiausiai teršia šunų šeimininkai, kurie nesurenka savo augintinių DIDELIŲ kakučių.. O katės lauke tikrai nieko nealergizuoja. Nereikia nusišnekėti šiuo klausimu, nes patys turim katiną (kuris nekastruotas ir į lauką nevaikšto).
Į viršų