Rašyti komentarą...
Tai, kad jis pats buvo grybų prisėdęs ir apdujęs. Larą reiktų gerai papurtyti tai parodys kur pakasė. Ale visi taip įbauginti, kad bijo burną pražioti, net draugė žurnalistė jau deda į kelnes. Taigi visi dalyvavę matė kas dėjosi toje svadboje, gavo į bliuską keista, kad iš pirmo karto ne užmušė, tai pribaigė gryžus telefono pasiimti.
Neabejoju,kad nužudytas ir gerai paslėptas
Advokato kiekvienas parašytas popieriukas kainuoja šimtais eurų, sumanus įgaliotas asmuo kartais vertingesnis už pinigus ryjantį advokatą.
Viską nusako apie žmogų.
@Snukis Taip,o dabar kas kur atsitinka,taip rašo rinkliavų.juoda diena reikia pasirūpinti iš anksto,t.y.apsidraust.tada nereikės išmaldos
Ras. Pavasarį ar vasaros pradžioj. Kai žmonės pradės landžioti po miškus. Tik gali būti vėlu nustatyti žudikus, nes gamta bus panaikinus visus pėdsakus.
Ras. Pavasarį ar vasaros pradžioj. Kai žmonės pradės landžioti po miškus. Tik gali būti vėlu nustatyti žudikus, nes gamta bus panaikinus visus pėdsakus.
@Aha Kanalizacijoj.
Vestuvininkus sodint ant melo detektoriaus. Greit viskas išaiškėtų
Gal ten, kur kameros rodo,kad jis praėjo vienas gatvė naktį,buvo visai ne jis,o klaidintojas,žinantis,kad jis jau niekada nebepraeis?
ADVOKATAS NEPADES,ADVOKATAI TIK ZIURI KAIP PASIPELNYTI. CIA REIKALYNGAS IPATYNGAS ZMOGUS GALINTIS PAJAUSTI SUPTILIAS ENERGIJAS,BET TIKRAS O NE APSIMETELIS TOKIU MAZAI,BET JU YRA IR JIE NESIREKLAMUOJA.
Čia jau reiktų visų vestuvininkų akistatą padaryti, iškarto atsirastų ieškomasis . Gyvas ar negyvas tik jie žino... aišku jei policija čia neįsivėlus rimčiau

Skaitomiausios naujienos
Į viršų