Rašyti komentarą...
Cia apsurdas ka daro valstybe spirkite laukan ta prezidenta istatimus kuria debiliskus seimas lietuvos ir prezidentas ira baisiau negu putinas lietuvius savo zmones nadu sumaste marinti dinkite is seimo jus nevykelei vakies smotai
Moterys turi auginti savo vaikus, o ne palikti svetimom moterim auginti ir eiti dirbti niekam nereikalingu darbu.
Baisu, kas darosi mano šalyje. Kodėl žmogus privalo mokėt sveikatos draudimą jei nedirba???? Jei nedirba ir nesilanko pas gydytojus , koks dar gali būt mokestis už ką ????
Ar per visą gyvenimą mokėdamas mokesčius, neapsimokėjo šios paslaugos į priekį.????
Nežinau nei vienos demokratinės šalies , kurie bedarbiams užkrautų mokesčius.
@Jolanta sesuo dirba gydytoja, tai pagrindiniai klientai iš darbo biržos, vis sanatorijų pageidauja, tyrimų visokių, nemokamų procedūrų. Susirandi ligų, dirbt nereikia. Klausims, kodėl kiti tur už juos dirbt, mokesčius mokėt? Turi būt kaip visam pasauly - mokesčių nemoki, į nieką nepretenduoji.
Galima būtų įdarbinti UT poniutes, juk trūksta siuvėjų pardavėjų virėjų, bet netrūksta užimtumo tarnybos darbuotojų, kodel
Tai ne bausmė, o skurdo apmokestinimas. Skurstantis pageidaujamas tik prie balsadėžių, atsiminkit visi, kai eisit į rinkimus.
Kam dirbti naciu palikuoniui lai plaukia ten kur jo nacistinis svolacius pagaiso lansgergi bek neatsigrezdamas TIESIOG BEK
LT isvis dirbti neapsimoka, as pvz.dirbu su uzsienio imone, mano darbas isvis ne LT skaitosi, nors gyvenu LT ir dirbu LT.bet po 10m.tokio darbo man priklauso kitos salies pensija, normalios Skandinavijos, o LT nori 35m,kad dirbtum, beprotybe. Neapsimoka LT dirbti ir nieko su LT darbdaviais net bendro tureti. Man nuosirdziai gaila zmoniu, kurie dabar per sias permainas nusizudys, inyks i zalingus iprocius, ar eis daryt nusikaltimus, nes juos paskandins skolose, Kur matyta, tik baigia mokykla ir po metu nuo saskaitos per 1k euru nureketuoja to psd mokescio is laisvo piliecio. Slykstu tas priverstinis psd, tegu turtuoliai ji ir moka, o ne kaimo zmones, namu seiminkes, tik mokykla baige, vaikus auginancios mamos, apie tevus slaugancius zmones, kurie negauna pajamu uz tai, jau jiems stogas baigia nuvaziuot nuo slaugymo tevu su psichine negalia arba letiniu alkoholizmu, juos dabar labai nuskriaus, prasides zudymaisi, nusikaltimai uz tai. As maciau savo aplinkoje kuo baigesi moteriai, kuri 20m.slaugo psichine negalia turincia mama, kuri sh visur teplioja, musasi, nesiprausia, kaupia siuksles, medikai neima, slaugos namai neima, turi 2grupe, dukrai viskas sukrauta, mama daro ka nori, buvo ne karta padegus, kaimynams pridarius visokiu dalyku, kai jai uzeina kliedesiai, nemiega, rekauja, ta dukra jau karta zudesi neistverusi mamos slaugos, niekam tai nerupi, dar birza siulo eit i darba, o kur eit, kai namie negali motinos palikt, nes ta kazin ka daro, ji viska uz ja daro, valgyt gamina, kaimynu atsiprasineja, kai mama dauzo siena ir rekia nesamones, jokios pagalbos nesulaukia. Tai moteriai jau depresija, prazilo net 30m.nesulaukus nuo gero gyvenimo su neigalia ir bardakus darancia mama, su vyru santykiai paslijo, kai desim metu matosi tik karta per savaite, vaiku neturi, nes nebutu ju kam auginti, visas jos laikas eina tik mamos slaugai, prieziurai, jos mama piktybiskai atsisako vaziuoti i teisma ir apiforminti globa, ka tokiam zmogui daryti, man tos moters labai gaila, ja terorizuoja birza, jei ja ismes ir pridarys skolu, ji sako, kad nusizudys, nes nebegali buti tokioje vis is jos kazko reikalaujanciojer visuomeneje, ji tenori ramybes ir isvykti is Lietuvos del baisios soc.sistemos, tai jei ne mama jos cia nebutu isvis. Kiek tokiu zmoniu slauganciu tevus, negaunanciu nei slaugos pinigu, nei pasalpos jokios. Paslaugykite zmogu, pamatysite, kad tai baisiau uz viska. Gaila man zmoniu, uz tai pati savo ir savo seimos ateities LT nematau, sali labai myliu, bet ta socialine neteisybe liudina.
Taip mes mažinsime skurdą ir atskirtį, gudragalvių nuomone. Jau esam linksniuojami dėl didėjančio skurdžių skaičiaus, tai dabar jie už savo skurdą gaus kas mėnesį susimokėt.
Gerai kad pabegau iš Lietuvos ir šitai ciulpedru valdžiai nemoku jokių mokesčių ,nes jie neverti mano nei vieno cento.
Kam virš 60 metu i tokius bedarbius turėtu buti žiurima kitaip ir nemėtiti žmoniu i gatve atimant psd ir taip toliau žiauru!
Į viršų