Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
paziurekit kas dabar bus. jus suaukosit tuos 80 000lt, nors ir simta... ir kas bus? ogi, bus kreiptasi i teisma, del neteisetai igauto pelno(kas venskienes atveju kaip teisejos galioja), ir tada si pinigu suma bus issaldyta ir galop visi jusu tukstanciai bus konfiskuoti. tai kas konfiskuota atitenka valstybei. taip kad veskit veskit tuos pinigelius savo, bet paskui nesiplesykit kai tie pinigai nuplauks tikrai ne ten kur jus tikites. 100prc sitas scenarijus ir pasikartos.
stankunaite tau panasi i teiseja gal? pasidomek kokie kas leidziama teisejui o kas ne. nesuprantu venskienes, kaip ji teisininke save vadina, o teises nezino absoliuciai. dar akademinese sedi. grizt i suola ir teises pagrindus tik kalti. nepadetu kad ir mamos ak dar kokio violetinio atidarytu saskaita ir i ja vestumet sriubavalgiai. tuos pinigus kur naudos? savo baudai susimoketi. reiskias naudos savo reikmem. taip kad jei reikstu parodyti siu pinigu saltini. krc venske ses i kalejima. hip hip valiooo.
matyt tik Lietuvoje taip yra,kad uz vaiko grobima ,namu niokojima,zmoniu prievarta reikia dar ,,susimoketi,, paciam nukentejusiam . .Gal dar zmogzudziai prasys saskaitos is savo auku uz ,,atlikta ,, darba ?
Na čia tai Lietuvos pabaiga. Esi u-pultas ir dar pačiam reikia susimokėti? Na kas čia per PRAGARAS?
nixuja auksiniai mentai,nors ir uniformo
O sonata raganauskiene kiek savo pastangas ivertino?gal sutiksiu kada mieste paxmielingas,issivemsiu.
nereikia fantasmagorijos .Lietuviu tautos istorija,egzistencija,islikimas remiasi giliai i MOTINA,MOTINOS SILUMA,MOTINOS SIRDI,MOTINOS MEILE,MOTINOS RANKAS IR ZVILGSNI...KAS NAIKINA IR TAI SUNAIKINA-JIE NUZUDO TAUTA,JOS SIRDI IR TAUTOS NEBELIEKA.LABAI STENGIASI SUINTERESUOTI ISRAUTI AMZIAMS MOTINA IS ZMONIU,IS VAIKU,IS LIETUVOS SIRDZIU !!! JIE GRIAUNA IR NAIKINA VALSTYBE IR TAUTA !!!
i ligonine....
diabilai,kas jei siuncia,ji su broliuku,,amzinatilsi, tiek makliu pridare,kad neatsimena ,kur valiuta uzsikase.
mes jai grynais nuvesim. Absurdas, o kaip stankunaite kazkas remia, tai viskas puiku... Neringa, saskaita atidaryk mamos vardu ir problemos issprestos.
policijai,patys musa,patys rekia.Tai jusu sutvei,Pozela,reiketu uz viska pateikti saskaita,manau nemenka ji butu,oi ir pridare jusu gorilos nuostoliu,o kur moraline zala ne tik Kedziams, Venskams,bet ir ten buvusiems zmones? Ar ,ponuliui,negeda tokias nesamones pliurpti,juk pats suprantat kad meluojat,GEDA! O Neringa kas nores,tas ir rems,cia jau ne jusu reikalas,nsirkit svetima liga.Zmones,kaip ir jus,sugebes apeiti istatymus,is jusu gerai pasimokem.
Baudoms susimokėti N. Venckienė renka pinigus iš rėmėjų