Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kaip išniekintu vaikučių tėvai?
Kaip išniekintu vaikučių tėvai?
Kokį siaubą turėjo iškęsti nuskriaustu vaikučių tėvai,baisu ,o vaikučius persekios ši nelaimė visą gyvenimą.
Šitą sikniu pedopartija saugo
Šitą sikniu pedopartija saugo
kaip savo akį, už jo subines apsaugą mokame mes!! Ko jūs tikitės? Bus antra Garliava!
Advokatas tegu galanda, ką nori, bet, pedofilas ir liks pedofilu!!!
manau kad vagis ir pedofilus gina advokatai ir partijos nes visi ten susitepe ir uzsiima panasiais dalykais. Pasodinus viena gali toks lenciugelis issitempti su tokiomis pavardemis ir valstybinemis pareigomis... Jei yra faktas kad seimunas pedofilas uzstate vaika nepilnametei mergaitei, tai prie ko cia psichologines ekspertizes patikimumas?
Neaišku kodėl Lietuvoje pedofilai baudžiami tik sąlyginiai. O dabar kai su teisingumo ministre Dabrawolska diegiama vaikų belytė ideologija ir vaikai patys turi žinoti mažai vilties kad bus teisingumo .
Olegui Šibkovui pačiam patirti, ką reiškia pedofilo smurtas prieš vaikus, tikiuos jis jų turi. Save gerbiantys advokatai vakarų šalyse atsisako ginti pedofilus teisme, jie supranta, kokia milžiniška kančia visam gyvenimui buvo padaryta šiems nekaltiems vaikams. O šis parazitėlis advokatas už pinigus ir patį velnią gintų, nes viešų posėdžių reikalaus, kad tik vaikams būtų didesnis spaudimas, neapsakoma kančia vėl susidurti akis į akį su savo smurtautoju. Žinau istoriją, kaip išprievartauta mergina, deja, nesugebėjo kurti normalių santykių su vaikinais, ir galų gale nusižudė. Buvo didžiulė tragedija tėvams, išgyventi išprievartavimo ir paskui vaiko nusižudymo kančią. Tai buvo gerbiama šeima, gerai besimokanti mergaitė... Tikiuos, pedofilai pagaliau gaus realias įkalinimo bausmes Lietuvoje, ir nuosprendžio laukti su sunkiais mažamečio išprievartavimo kaltinimais Bartoševičius privalėtų suimtas, ne laisvėje.
@Linkiu Sutinku su viskuo 100%%%%%
@Linkiu pritariu, vaikai ir taip jau nezmoniska patirti turejo, ne savo noru. Viesai reiktu skelbti tik aplinkybes, susijusiais su tuo nusikalteliu, o vaikus palikt ramybeje!
Anksciau ,kai šturmavo nama Garliavoje sake, kad Lietuvoje pedofilijos nera. Yra Latvijoje ir kitur, o Lietuvoje negali buti ! O dabar tie slušniai ir gentvilai tyli.Pedofilija gali nuversti valdžia?
kad suklysti galima dėl vieno, na išimtiniu atveju dėl dviejų epizodų, bet čia net keturi... Karlai, k e t u r i epizodai... apie ką bazaras. Už tai šitą tešlių sodinti tik per max terminą, ne kitaip.
@Suprantu Arba nukeliaus Ūso keliais įpelkę pas Šreką ir Fioną
ale kaip čilės choristams pasisekė- nespėjo pedopartijos vertybių įdiegti?
Advokatas turi kazka kalbeti,toks jo darbas.Pagal Lietuvos istatymus,teisiamasis privalo tureti teise i gynyba ir advokata,nebent pats tokio atsisakytu.O net jei neturi advokatui pasisamdyti pinigu,valstybe jam ji skyria nemokamai.Tik advokatu itaka teismuose yra minimali,niekas ten ju neklauso ir i ju kalbas nekreipia demesio.Ir taip vadinamas geras advokatas,nuo taip vadinamo prasto advokato skiriasi tik tuo,kad taip vadinamas geras advokatas,turi daugiau pazinciu tarp teiseju ir prokuroru ir gali teisiamojo pinigini kysi jiems nesunkiai perduoti,mainais i kazkokias nuolaidas teisiamajam.Tik cia pernelyg istrimituotas rezonansinis atvejis,kad pinigais kazka dar galetu pakeisti.
@3 Yra pasamdytas ne šiaip advokatas, nes šibkovas yra pats buvęs teisėjas, prokuras, žino visas teisės aktų spragas, žino, kaip daryti spaudimą, turi visas reikiams pažintis tarp teisėjų ir prokurorų. Tai parsidavęs žmogus, išmainęs garbingą teisėjo darbą į advokato pinigus. Jis už pinigus padarys viską. Tikiuosi, nukentėję vaikai sulauks teisingumo, o visi parazitai - tinkamo atpildo.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų