Rašyti komentarą...
ypač "respublikono" elgesys panašus į banditų. Kad ir atvejis su Saveljėvu. Juk susitarė vienaip, o paskui saugumietį išdūrė. Tikras banditas.
Šaudyt juos gal ir nereikia, bet priverst elgti padoriai nemaišytu. Vakar per LNK raudonoji sena kumelė komtiesietė tiek privirė košės, kad akmenimis apmėtoma tikrai užsitarnavo.
O Dekanidzės kūno kape, sako, nėra. Štai jums ir žurnaliūgų pergalių vaisiai.
Jie mus ne informuoja apie įvykius, bet savo nupirktom rašliavom formuoja mūsų nuomonę jiems nurodyta kryptimi. Ir vien už tai jie neverti pagarbos.
žurnalizmas nuo banditizmo kartais nesiskiria
Vistiek geriausiai stumia LEKAVICIUS
ei, rasliavotojai, susiimkit, o tai nusibodo jau tas jusu nevieno sakinio be klaidu!
Bandito gyvenimas - paranojiko gyvenimas. Jie iš išorės atrodo labai kieti, ir fiziškai galėtų sudoroti vieną ar kitą žmogų. Bet viduje jie gyvena nuolatinėje baimėje, jie bijo kad apie juos kažką parašys, bijo kad mentai kažką atkapstys, bijo kad išduos sėbrai, bijo kad susidoros konkurentai.
"Dėkui Dievui, per 19 nepriklausomos Lietuvos metų nuo samdomo žudiko rankos žuvo tik vienas žurnalistas." DARGI, AR TU VISAI DURNAS, KAD TOKIUS NIEKUS RAŠAI? DĖKOTI GALĖTUM JEI NĖ VIENAS NEBŪTŲ ŽUVĘS, O DABAR AČIŪDIE, KAD TIK LINGYS ŽUVO. ĮDOMU AR BENT KAS REDAKCIJOJE PASKAITO TAVO RAŠLIAVĄ?
Koks nesąmoningas straipsnis. Tipo žurnalistai viską išaiškina. Išaiškina tik tada kai gauna iš mentinės

Skaitomiausios naujienos
Į viršų