Baltarusijos pusėjė girdėjosi šūvis, migrantai priartėjo prie 2 Lietuvos rajonų

Pasienyje su Baltarusija per praėjusią parą apgręžta apie 10 migrantų, sulaikyti penki asmenys, trečiadienį informavo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Pirmadienį neįleistųjų buvo apie 20, sekmadienį – apie 40.

Antradienį užsieniečiai prie Lietuvos sienos iš Baltarusijos buvo priartėję tik ties dviem rajonais iš Lietuvos pusės - Ignalinos ir Lazdijų. Ties pastaruoju Baltarusijos pusėje antradienio popietę girdėjosi vienas šūvis.

Puškų užkardos ruože, Ignalinos rajone, antradienį vakare VSAT pareigūnai sulaikė penkis asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų neturėjusius asmenis. Sulaikymo vieta – apie 240 metrų nuo sienos su Baltarusija.

Iškvietus greitąją pagalbą medikai apžiūrėjo asmenis, pavojaus jų sveikatai nebuvo. Naktį šie užsieniečiai praleido Puškų užkardoje.

Tarnybinių ginklų, specialiųjų priemonių ar fizinės prievartos veiksmų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu.

Į Lietuvą šiemet neteisėtai per sieną su Baltarusija pateko daugiau nei 4 tūkst. migrantų.

Vilnius kaltina Minsko režimą migrantų srautų organizavimu ir vadina tai hibridine agresija. Dėl jos šalyje paskelbta ekstremali situacija.


Rašyti komentarą...
J
JONAS.
2021-09-15 10:01:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jonai, nesuprantama kalba neteršk mano antro vardo.
Atsakyti
0

*
***
2021-09-15 11:31:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
@JONAS. Nelegalai su google pradėjo rašyti iš neturėjimo ką veikti.
Atsakyti
0

T
T
2021-09-15 23:00:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką mūsų pasieniečiai šovinių neturi gal laikas būtų pašaudyti ir musiškiams į orą ir gal netyčia nesupranta kad daro tyčia nusikaltima
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų