Rašyti komentarą...
Na tikras kaledinis kliedeselis , lukasas turedamas jau kaip ir demokratija susidejo su konstitucija bekaitaliojanciu kaip noriu putinoidu , patapo savo tautos zudiku . Galima tik pareiksti uzuojauta belarusams - ir vietoje kalediniu senelio roguciu asilo vezimas , kad ir kaip sunku ir skaudu tai matyti.
Laisve baltarusiu tautai !
Žvaigždžių karas.Vistiek sunku suprasti,kodėl kariaujam ,o nekalbam nors konsulų lygyge.Migrantai kenčia,mes nesaugūs, o visi tik galanda kirvius.Gal , nemalonūs žodiniai kontaktai,bet nors vieną žmogų išgelbėtų.Mano seneliai visada sakydavo,kad su kaimynais pyktis,tai blogiausia,ką gali sau padaryti.
Kažkada, kai tik Lukašenką išrinko prezidentu, tuo metu savo gerų pažystamų, aukštų to meto didžiausių Baltarusijos įmonių vadovų, paklausiau ar jūs kada matėt kolchozo pirmininką ne svolačių ir ne vagį? Minutė tylos ir paskui- ne, nematėm. Ir dabar šitas "paukštelis" dergia ant visų ir visur, pirmiausia ant savų, ant baltarusių.
Tarakonas užsidėjo rožinius akinius
Aišku taip buvo! o kiek lenkuose migrantų su vaikais tiesiog dingo be žinios, nušovė užkasė ir tila
Juk mokė Landsbergis Vyt. nebendrauti su laukiniais... Būkit išdidus... Lietuviais save vadinat...
Tegul jis kaltina kiek nori kitus. Jau visiems ir taip aisku ir akivaizdu kaip baltarusiai elgesi su migrantais, nenustebciau jai tie patys baltarusu stumejai situs bezencus musdami netycia ir uzmusa o beda vercia kitiems.
Kas dar domisi Lukašenkos melu,nebent Rusija,gal dar Kinija,toliau jis berods niekam neįdomus,nors Vakarai dar bando pramušti mintį,kad reikia kalbėtis su šiuo diktatoriumi
Kas dar domisi Lukašenkos melu,nebent Rusija,gal dar Kinija,toliau jis berods niekam neįdomus,nors Vakarai dar bando pramušti mintį,kad reikia kalbėtis su šiuo diktatoriumi

Skaitomiausios naujienos
Į viršų